Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з Послом Королівства Данія в Україні Олє Егбергом Міккельсеном

НАЗАД
19 травня 2021 16:07

Розвиток співпраці Держприкордонслужби України з Королівством Данія став ключовою темою зустрічі очільника прикордонного відомства Сергія Дейнека з Послом Королівства Данія в Україні Олє Егбергом Міккельсеном.

Голова ДПСУ під час зустрічі зауважив, що охороняючи один з найбільших у Європі державний кордон, українські прикордонники ще й зосереджені на обороні країни. Особливу увагу високоповажних гостей Сергій Дейнеко зосередив саме на тому, що останні сім років на прикордонну безпеку України істотно впливає агресивна політика та дії РФ.

Водночас відомство створює принципово нову «інтелектуальну» технічну систему охорони державного кордону. Реалізується план заходів щодо його інженерно-технічного облаштування. Охоронці кодону нарощують систему висвітлення надводної обстановки, активно працюють над нарощенням морської та авіаційної складової сил Держприкордонслужби.

Невід’ємною складовою процесів розвитку Держприкордонслужби є саме міжнародна співпраця з іноземними партнерами та міжнародна технічна допомога. Зокрема відзначалося, що Королівство Данія істотно підтримало українських прикордонників під час подолання світової пандемії COVID-19, надавши відомству 10 апаратів штучної вентиляції легень, які нині використовуються у медичних закладах відомства.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості розширення співпраці, зокрема у розвитку Морської охорони.

Як відмітив Сергій Дейнеко, Держприкордонслужба докладатиме для успішної реалізації спільних проєктів максимум зусиль і відомство відповідально ставиться до можливості участі в програмах, які реалізовується з метою розвитку.

Популярні розділи та сервіси