Голова Держприкордонслужби представив нового керівника Західного регіонального управління

НАЗАД
12 листопада 2019 08:15

Сьогодні, 12 листопада, у Львові Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко офіційно представив нового очільника Західного регіонального управління.

Сьогодні, 12 листопада, у Львові Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко офіційно представив керівництву міста та області, правоохоронним і взаємодіючим органам, а також особовому складу нового очільника Західного регіонального управління. Ним став генерал-майор Віктор Бабюк.

Сергій Дейнеко побажав новому керівнику вагомих здобутків на цій посаді та пообіцяв всебічну підтримку у виконанні поставлених Державній прикордонній службі України і безпосередньо регіональному управлінню завдань.

«Маємо надію, що ви зможете реалізувати нові підходи та зміни ДПСУ, як  в діяльності регіонального управління, так і в органах охорони державного кордону. Адже країна змінюється, змінюються виклики,  які постають перед державою.  Маємо надію, що під вашим керівництвом, як і раніше, підрозділи  зможуть посідати перші місця за результатами оперативно-службової діяльності, а також показувати суспільству, що прикордонник - людина, яка дійсно має честь».

У свою чергу Віктор Бабюк подякував за довіру очолити таку непросту й водночас відповідальну ділянку кордону та наголосив, що головним в охороні державного кордону для нього були й залишаються порядність та чесність прикордонника.

Зазначимо, Віктор Борисович Бабюк народився 19 вересня 1970 року у місті Рівне. У Державній прикордонній службі України з 1993 року.

З перших днів російської агресії на сході країни брав участь в Антитерористичній операції. У 2014 року дістав осколкове поранення, та після одужання продовжив службу. Загалом Віктор Бабюк пройшов шлях від заступника начальника застави «Хрипськ» Луцького прикордонного загону до начальника штабу Південного регіонального управління.

Популярні розділи та сервіси