Голова Державної прикордонної служби зустрівся з новопризначеним керівником Місії ЄС EUBAM

НАЗАД
08 вересня 2015 09:12

В Адміністрації Держприкордонслужби України Голова прикордонного відомства Віктор Назаренко зустрівся з новопризначеним Главою Місії ЄС EUBAM  Ендрю Тесор’єром. 

В Адміністрації Держприкордонслужби України Голова прикордонного відомства Віктор Назаренко зустрівся з новопризначеним Главою Місії ЄС EUBAM  Ендрю Тесор’єром. 

Під час зустрічі Віктор Назаренко привітав з призначенням на посаду Главу Місії та зазначив, що між Державною прикордонною службою України та Місією ЄС з прикордонної допомоги Україні та Молдові (EUBAM) склалися давні та партнерські відносини. Він висловив сподівання, що відносини Місії ЄС з прикордонним відомством України й надалі слугуватимуть забезпеченню високого рівня прикордонної безпеки як на ділянці українсько-молдовського, так і на всьому державному кордоні України.

Голова Державної прикордонної служби України наголосив, що завдяки зусиллям Місії EUBAM досягнуто високого рівня інформаційної взаємодії між прикордонними відомствами України та Молдови у сфері аналізу ризиків та обміну статистичною інформацією та подякував за активну роботу з підготовки нової Угоди про організацію спільного контролю у пунктах пропуску на українсько-молдовському державному кордоні. Нині завершується підготовка проекту Протоколу про організацію спільного контролю в пункті пропуску «Кучурган» на території України. Також триває робота з підготовки Угоди про обмін інформацією про осіб, які перетинають українсько-молдовський державний кордон, та Протоколу про контактні пункти.

В цілому, з метою розвитку та вдосконалення двостороннього співробітництва Місією надано сприяння у реалізації 48 спільних заходів - робочі консультації, тренінги, засідання робочих груп, відвідування пунктів пропуску тощо.

Також Місії ЄС було висловлено вдячність за активну допомогу у впровадженні європейського досвіду інтегрованого управління кордонами, у тому числі шляхом проведення спільних правоохоронних операцій, вдосконаленні нормативно-правової бази діяльності та розвитку прикордонного відомства.

У відповідь пан Тесор’єр подякував за вітання та висловив побажання щодо перспектив співробітництва.

Наприкінці  зустрічі учасниками були окреслені пріоритетні напрями співпраці до кінця цього року та на наступний період. 

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}