Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проекту наказу МВС

НАЗАД
13 липня 2016 13:43

Звіт

про результати проведення публічного громадського обговорення проекту наказу МВС «Про затвердження Інструкції про порядок дій посадових осіб Державної прикордонної служби України та взаємодії з територіальними органами Державної міграційної служби України під час звернення іноземців чи осіб без громадянства із заявами про визнання біженцями

або особами, які потребують додаткового захисту»

 

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості у період з 29 квітня по 30 червня ц.р. на офіційному сайті Держприкордонслужби України проведено публічне громадське обговорення проекту наказу МВС «Про затвердження Інструкції про порядок дій посадових осіб Державної прикордонної служби України та взаємодії з територіальними органами Державної міграційної служби України під час звернення іноземців чи осіб без громадянства із заявами про визнання біженцями або особами, які потребують додаткового захисту» (далі – Проект).

Крім того, 16 червня ц.р. Проект обговорено під час засідання за круглим столом за участі представників ДМС, громадських, правозахисних організацій, представництв Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців та Міжнародної організації з міграції в Україні.  

Проект розроблено Адміністрацією Державної прикордонної служби України з метою визначення порядку дій посадових осіб органів та підрозділів охорони державного кордону (Морської охорони) у разі звернення іноземців та осіб без громадянства із заявами про визнання біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, а також визначення порядку подальшої взаємодії із посадовими особами територіальних органів Державної міграційної служби України.

Обговорення Проекту завершено 30 червня ц.р.

Усі зауваження та пропозиції, висловлені представниками центральних органів виконавчої влади, представників громадських, правозахисних організацій та представництв Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців та Міжнародної організації з міграції в Україні у Проекті враховані в повному обсязі.

У зв’язку з вищенаведеним 30 червня ц.р. Проект надіслано для схвалення до МВС.

 

Департамент аналізу та оцінки інформації

Адміністрації Держприкордонслужби України

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}