Програма та умови проведення змагань (онлайн) Держприкордонслужби «Прикордонний комплекс» у 2022 році

НАЗАД
15 лютого 2022 08:30

1. Змагання (онлайн) Держприкордонслужби «Прикордонний комплекс» (далі – комплекс) проводиться з 01 березня по 31 травня 2022 року. Склад команди – 10 чоловік від органу Держприкордонслужби та 5 чоловік від регіонального управління (військовослужбовці, працівники та члени їх сімей). Форма одягу – спортивна.

1.1. Учасники змагань розподіляються на такі вікові групи:

1 вікова група – хлопчики та дівчатка до 12 років;

2 вікова група – хлопчики та дівчатка до 17 років;

3 вікова група – чоловіки та жінки до 25 років;

4 вікова група – чоловіки та жінки до 30 років;

5 вікова група – чоловіки та жінки до 35 років;

6 вікова група – чоловіки та жінки до 40 років;

7 вікова група – чоловіки до 45 років та жінки понад 40 років;

8 вікова група – чоловіки до 50 років;

9 вікова група – чоловіки понад 50 років;

вікова група визначається за роком народження станом на 01 січня
2022 року.

1.2. Комплекс виконується протягом п’яти хвилин на максимальну кількість разів. На кожну вправу надається одна хвилина часу. Відпочинок протягом виконання вправ комплексу довільний і не обмежений та проводиться за рахунок часу, відведеного на виконання кожної вправи.

1.3. Кожен учасник виконує, не порушуючи послідовності та умов виконання вправ і вимог до них, комплекс із п’яти вправ, який включає: присідання, віджимання від підлоги, підняття ніг, положення упору лежачи з упору сидячи, стрибки в правий та лівий бік.

1.4. Змагання проводяться на робочому майданчику розміром 3 х 3 м, який визначається довільно і має рівну (не слизьку) поверхню із вільною зоною безпеки до трьох метрів без сторонніх предметів і забезпечує необхідні заходи безпеки, технічні і санітарні вимоги та виключає одержання травм учасником під час виконання комплексу.

1.5. Перелік майна і інвентарю, необхідного для обладнання місця виконання комплексу, включає: довільний механічний або електронний годинник, який показує хвилини та секунди, таймер (секундомір), цвітний скотч завширшки від 4 см та завдовжки 3,2 метра, рулетку.

1.6. У центрі робочого майданчика відміряється та обладнується скотчем зона квадрата 70 х 70 см (відстань рахується по внутрішньому боку скотчу), який чітко видно на загальному однотонному фоні підлоги, при цьому показники рулетки фіксуються на лінії квадрата, яка ближче до засобу відеофіксації, для контролю довжини сторони квадрата.

На передньому плані місця виконання комплексу справа (зліва) встановлюється на підлозі (табуреті) контрольний годинник та поряд з ним таймер (секундомір). Прилад відеофіксації встановлюється таким чином, щоб можна було здійснювати контроль виконання вправ учасником із дотриманням установлених вимог та здійснювати контроль показників годинника та секундоміра (таймера).

1.7. Умови виконання вправи:

Вправа № 1 «Присідання» (виконується обличчям до камери).

Вихідне положення – стоячи на прямих ногах, руки вздовж тулуба.

З вихідного положення виконати присід (спина пряма) до торкання пальцями двох рук підлоги між стопами ніг, виконати вистрибування вгору до повного відриву стоп від підлоги з випрямленням ніг і спини (руки довільно), після чого повторити вправу.

Вправа № 2 «Віджимання від підлоги» (виконується боком до камери).

Вихідне положення – упор лежачи, руки та спина прямі (на долонях або кулаках) у зоні квадрата.

З вихідного положення виконати згинання рук у ліктьових суглобах, до опускання тулуба до підлоги (тіло пряме). Лежачи на підлозі, витягнути руки вперед до повного розгинання в ліктях, після чого повернутись у вихідне положення (руки знаходяться в зоні квадрата).

Вправа № 3 «Підняття ніг» (виконується боком до камери).

Вихідне положення – лежачи на спині, ноги прямі на підлозі, руки вздовж тулуба долонями донизу.

З вихідного положення виконати закидування ніг (довільним способом) за голову до торкання підлоги носками обох ніг. Повернутись у вихідне положення до торкання п’ятами двох ніг підлоги.

Вправа № 4 «Положення упору лежачи з упору сидячи» (виконується боком до камери).

Вихідне положення – упор сидячи, руки та стопи ніг на підлозі в зоні квадрата.

З вихідного положення, не відриваючи рук від землі, стрибком або перешагуванням прийняти положення упору лежачи (спина пряма) після чого повернутись у вихідне положення з поверненням стоп ніг у зону квадрата (руки в зоні квадрата).

Вправа № 5 «Стрибки в правий та лівий бік» (виконується обличчям до камери).

Вихідне положення – стоячи боком біля зовнішньої сторони однієї із ліній зони квадрата, ступні ніг разом, руки довільно.

З вихідного положення виконати стрибок боком за протилежну лінію зони квадрата з одночасним вистрибуванням та приземленням на обидві ноги. Стрибок з наступом на лінію або у зону квадрата не зараховується.

1.8. Офіційна реєстрація (прийняття наданих відеозвітів) учасниками змагань здійснюється у відповідні терміни по вікових групах:

3–5 вікові групи – початок о 09:00 01 березня і закінчення о 17:00
31 березня 2022 року;

6–8 вікові групи – початок о 09:00 01 квітня і закінчення о 17:00 30 квітня 2022 року;

1, 2 та 9 вікові групи – початок о 09:00 01 травня і закінчення о 17:00
31 травня 2022 року.

1.9. Відеофіксація виконання комплексу проводиться з ракурсу, який дає можливість постійно здійснювати контроль за учасником на майданчику та безпомилково оцінити головною суддівською колегією кількість разів виконання вправи.

Якщо на відеозвіті не зафіксовано чіткого виконання вправи учасником змагань, то кількість цих разів не зараховується.

Перед початком виконання комплексу учасник представляється, наприклад: лейтенант БОЖКЕВИЧ Руслан Станіславович, 4 прикордонний загін та здійснює відеофіксацію документу, що посвідчує особу.

1.10. Якщо відеозвіт на реєстрацію надходить низької якості, що не дає можливості суддям оцінити якість виконання вправ, а також із порушенням вищезазначених вимог цього Регламенту, учасник звіту не бере участі у змаганнях з відповідним записом у протоколі.

1.11. Переміщення та зупинка приладу відеозйомки після команди асистента (учасника) «РУШ» («ВПЕРЕД») або подачі звукового сигналу таймера (секундоміра) про початок виконання вправ і до команди (сигналу) «СТІЙ» заборонені.

1.12. Відеозвіт учасника відправляється на електронну пошту [email protected] у форматі МР4, назва якого складається з кількості виконаних разів, ініціалів учасника, вікової групи (наприклад: 125_БРС_3, де 125 – кількість разів, БРС – БОЖКЕВИЧ Руслан Станіславович, 3 – вікова група учасника).

1.13. Надсилаючи відеозвіт відповідно до цього Регламенту, учасник (чи один з батьків (законних представників) для учасників першої та другої вікових груп) автоматично надає свій дозвіл на участь у змаганнях, погоджується із умовами змагань та надає дозвіл використання його (його дитини) відеозвіту на офіційному веб-сайті відомства та сторінках в соціальних мережах, а також в засобах масової інформації.

1.14. Відповідальність за відправку відеозвіту покладається на начальника фізичної підготовки і спорту органу, а за їх відсутності на посадову особу, яка відповідає за цей напрямок роботи.

Популярні розділи та сервіси