Проєкти регуляторних актів

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Правил дорожнього руху"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від  2016 р. №      

Київ

 

Про внесення змін до Правил дорожнього руху

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 41, ст. 1852; 2013 р., № 14, ст. 505), зміни, що додаються.

2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі разом з Міністерством внутрішніх справ внести зміни до Національного  стандарту України ДСТУ 4100:2014 «Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування».

           Прем’єр-міністр України                                   В. ГРОЙСМАН

 

_________________                                           _______________

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від  2016 р. №

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Правил дорожнього руху

 

1. Доповнити Правила пунктом 2.4-3 такого змісту:

“2.4-3. На ділянках доріг, у межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району, на вимогу уповноваженої особи  Держприкордонслужби, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:

а) пред’явити для перевірки документи, зазначені в підпункті “б” пункту 2.1;

б) дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.”.

2. У розділі 33:

пункт 3.21 доповнити абзацом такого змісту:

“ запобігання в’їзду на дороги, що безпосередньо простягаються  у прикордонній смузі  до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон (крім сільськогосподарської техніки, інших транспортних засобів і механізмів, задіяних у проведенні відповідно до законодавства і за наявності на те законних підстав сільськогосподарської діяльності або інших робіт, ліквідації наслідків, пов’язаних із  стихійним  лихом,  аварією  та  катастрофою, а також транспортних засобів Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, прокуратури,  Держприкордонслужби,  ДМС,  ДФС, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту і Національної поліції під час виконання оперативних та службових завдань).”;

доповнити пунктами 5.71 – 5.74 такого змісту:

“5.71. “Початок прикордонної смуги”. Інформує про в'їзд на територію, де діють особливі умови дорожнього руху, передбачені пунктом 2.4-3 цих Правил.

5.72. “Кінець прикордонної смуги”.

5.73. “Початок контрольованого прикордонного району”. Інформує про в’їзд на територію, де діють особливі умови дорожнього руху, передбачені пунктом 2.4-3 цих Правил.

5.74. “Кінець контрольованого прикордонного району”.

Знаки 5.71 і 5.72 установлюються на фактичній межі території селищної і сільської ради, прилеглих до державного кордону України або до берегів прикордонних річок, озер та інших водойм.

Знаки 5.73 і 5.74 установлюються на фактичній межі території району, міста, прилеглих, як правило, до державного кордону України або до узбережжя моря, що охороняється органами Держприкордонслужби.”.

3. Розділ 5 додатку 1 до Правил доповнити малюнками 5.71 – 5.74 такого змісту:

П О Я С Н Ю В А Л Ь Н А   З А П И С К А

до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху»

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}