Повідомлення про оприлюднення проекту наказу начальника Житомирського прикордонного загону «Про затвердження Технологічних схем пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів в пунктах пропуску через державний кордон для автомобіль

НАЗАД
15 квiтня 2016 10:49

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу начальника Житомирського прикордонного загону «Про затвердження Технологічних схем пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення «Виступовичі», «Вільча», «Майдан – Копищанський»

   Відповідно до ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Житомирський прикордонний загін Державної прикордонної служби України повідомляє про оприлюднення проекту  наказу начальника Житомирського прикордонного загону «Про затвердження Технологічних схем пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення «Виступовичі», «Вільча», «Майдан – Копищанський».

   Головний розробник проекту: Житомирський прикордонний загін Державної прикордонної служби України.

  Проект наказу начальника Житомирського прикордонного загону «Про затвердження Технологічних схем пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення «Виступовичі», «Вільча», «Майдан – Копищанський» розміщені в мережі Інтернет за адресою: www.dpsu.gov.ua.

 Мета проектів наказів:

  Метою проекту наказу є забезпечення оформлення громадян, що перетинають державний кордон України; прискорення проведення контрольних операцій відповідними контрольними органами та службами при переміщенні через державний кордон України осіб, транспортних засобів та вантажів; проходження відповідних видів контролю, що є підставою для пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення «Виступовичі», «Вільча», «Майдан – Копищанський»

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з 14.10..2014 до 14.11.2014 у письмовому або електронному вигляді за адресами:

Поштова адреса:

10025, м. Житомир, вул. Баранова, 125 – Житомирський прикордонний загін Державної прикордонної служби України; тел. (0412) 424100,факс (0412) 424190.       

 Електронна адреса:

www.gitpz.gov.ua.

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}