Повідомлення про оприлюднення проекту наказу начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону «Про затвердження Технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску «Кучурган-Перв

НАЗАД
15 квiтня 2016 11:10

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону «Про затвердження Технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску «Кучурган-Первомайськ»

Проект наказу начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону «Про затвердження Технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску «Кучурган-Первомайськ» підготовлений на виконання вимог частини другої статті 25 Закону України «Про прикордонний контроль», постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2010 року №751 «Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю».

Основною метою зазначеного поекту наказу є приведення нормативно-правових актів Білгород-Дністровського прикордонного загону у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Проект наказу та аналіз регуляторного впливу до нього розміщені на веб-сайті Державної прикордонної служби України в мережі Інтернет: www.dpsu.gov.ua (розділ «Діяльність органу», категорія «Регуляторні акти», рубрика «Проекти регуляторних актів», «Аналізи регуляторного впливу» та «Інформаційні матеріали» у підрубриці «Повідомлення про оприлюднення проектів». Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються Білгород-Дністровським прикордонним загоном протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту наказу за адресою:  67700 Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Енгельса 14, факс/тел. (04849) 6-01-98, або на адресу електронної пошти bdnistrovskiy_zagi[email protected]

 

Начальник Білгород-Дністровського

прикордонного загону

підполковник                                                                            О.В.Мейко

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}