План заходів Адміністрації Держприкордонслужби України з реалізації у 2012 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства

НАЗАД
14 квiтня 2016 15:36

ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Державної прикордонної службиУкраїни
генерал армії України М.М. Литвин
«30» грудня 2011 року

Зміст заходу

Відповідальний

структурний

підрозділ

Строк виконання

Проведення консультацій з громадськістю, інших публічних заходів

1. Виконання Орієнтовного плану консультацій з громадськістю в Адміністрації Держприкордонслужби у 2012 році.

Структурні підрозділи Адміністрації Державної прикордонної служби України

згідно зазначених термінів

2. Своєчасне та об’єктивне інформування громадськості за допомогою засобів масової інформації (друковані та електронні засоби масової інформації, телебачення) щодо публічних заходів, які проходять у Державній прикордонній службі України.

Відділ з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю, інформаційне агентство Державної прикордонної служби України

щотижня

Взаємодія з Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України

3. Обговорення на засіданні Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби плану заходів Адміністрації Держприкордонслужби України з реалізації у 2012 році Концепції сприяння органами виконавчої влади

розвитку громадянського суспільства.

Управління по роботі з персоналом

січень

4. Інформування громадськості за допомогою засобів масової інформації про результати роботи Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби України.

Відділ з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю, інформаційне агентство Держприкордонслужби України

інформування за результатами проведених заходів згідно плану роботи громадської ради

5. Участь посадових осіб Адміністрації Держприкордонслужби у засіданнях Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби.

Управління по роботі з персоналом

щокварталу

6. Участь членів Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби у засіданнях колегії Державної прикордонної служби України та інших заходах

Управління забезпечення діяльності Голови Державної прикордонної служби України

щокварталу

7.Направлення до Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби для обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

Управління прикордонної служби

ІІ квартал

Взаємодія з громадськістю за допомогою веб-сайту Державної прикордонної служби України

8. Інформування громадськості про результати оперативно-службової діяльності Державної прикордонної служби України

Інформаційне агентство Державної прикордонної служби України,

відділ з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю управління забезпечення діяльності Голови Державної прикордонної служби України

щоденно

9. Розміщення на веб-сайті Державної прикордонної служби України інформаційних повідомлень, анонсів, прес-релізів та фотоматеріалів про резонансні події, облаштування державного кордону, підсумки оперативно-службової діяльності, міжнародне співробітництво тощо

Відділ з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю управління забезпечення діяльності Голови Державної прикордонної служби України

 

 

 

 

 

щоденно

10. Удосконалення системи інформування громадян та юридичних осіб про порядок проходження прикордонного контролю у пунктах пропуску.

Управління прикордонного контролю та реєстрації,

відділ з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю, інформаційне агентство Державної прикордонної служби України, регіональні управління, органи Держприкордонслужби

травень, жовтень

11. Проведення для представників мас-медіа прес-конференцій та брифінгів за результатами подій, що мають певний резонанс у суспільстві.

Відділ з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю,

протягом

року

12. Розміщення на веб-сайті Державної прикордонної служби України Проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

Управління прикордонної служби

ІІ квартал

13. Оновлення інформації в рубриках, розміщених на веб-сайті Державної прикордонної служби України.

Інформаційне агентство Державної прикордонної служби України

щомісяця

Взаємодія з громадськими організаціями, представниками засобів масової інформації, іншими групами громадськості

14. Проведення для засобів масової інформації прес-конференцій та брифінгів, за результатами оперативно-службової діяльності Державної прикордонної служби України

Відділ з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю управління забезпечення діяльності Голови Держприкордонслужби України

щомісяця

15. Забезпечення широкого висвітлення у засобах масової інформації «гарячої» телефонної лінії Голови Державної прикордонної служби України.

Відділ з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю управління забезпечення діяльності Голови Державної прикордонної служби України

за планом Кабінету Міністрів України

16. Забезпечення роботи телефонної служби «Довіра».

Управління зв`язку та інформатизації

щоденно

17. Сприяння у здійсненні громадського контролю щодо ведення соціального діалогу між керівництвом і профспілками та виконання норм Галузевої угоди і колективних договорів у Державній прикордонній службі України.

Структурні підрозділи Адміністрації Держприкордонслужби України,

регіональні управління, органи охорони Держприкордонслужби,

Об’єднана профспілка Держприкордон

служби

протягом року

18. Спільно з Об’єднаною профспілковою організацією Державної прикордонної служби України вжити заходів щодо налагодження взаємодії з благодійними фондами та громадськими організаціями благодійного спрямування.

Структурні підрозділи Адміністрації Державної прикордонної служби України,

Об’єднана профспілка Держприкордонслужби

протягом року

19. Забезпечення взаємодії з громадськими організаціями у проведенні заходів військово-патріотичного спрямування. Забезпечення широкої взаємодії з військово-патріотичним організаціям і клубам.

 

Управління по роботі з персоналом

протягом року

20. Участь членів Консультативно ради при Голові Держприкордонслужби у засіданнях колегії Державної прикордонної служби України та інших заходах.

Управління забезпечення діяльності Голови Держприкордонслужби

щокварталу

21. Забезпечення співпраці з творчими спілками, представниками засобів масової інформації у рамках щорічної премії Державної прикордонної служби України «Смарагдова ліра».

Управління по роботі з персоналом

 

 

до 28 травня

 

22. Проведення презентацій органів охорони державного кордону та підрозділів до Дня прикордонника з широким залученням представників інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації.

Структурні підрозділи Адміністрації Держприкордонслужби

травень

23. Організація та проведення урочистих заходів з нагоди Дня незалежності України за участю представників інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації.

Управління по роботі з персоналом

серпень

24. Інформування громадськості про порядок перетинання державного кордону в пунктах пропуску і терміни реєстрації паспортних документів іноземців та осіб без громадянства на інформаційних стендах у пунктах пропуску та на офіційному веб-сайтїДержприкордонслужби, висвітлення інформації про впровадження новітніх технологій здійснення прикордонного контролю осіб та транспортних засобів, які перетинають державний кордон.

Управління прикордонного контролю та реєстрації

протягом року

Вивчення громадської думки

25. Проведення в пунктах пропуску через державний кордон соціологічного опитування осіб, які перетинають державний кордон, щодо якості культури прикордонного контролю та його відповідності відомчим стандартам.

Управління прикордонного контролю та реєстрації, управління по роботі з персоналом

протягом року

26. Проведення опитування військовослужбовців різних категорій щодо запроваджуваної Моделі проходження військової служби та кар'єрного зростання рядового і сержантського складу відділів прикордонної служби та поглядів на перспективи їїподальшого розвитку.

Управління кадрів

IV квартал

Підвищення кваліфікації працівників щодо комунікативних навичок

27. Проведення навчально-методичного збору прес-служб регіональних управлінь Держприкордонслужби та прес-секретарів начальників прикордонних загонів щодо форм і методів взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю.

Управління забезпечення діяльності Голови Державної прикордонної служби України

квітень

28. Організувати проведення з персоналом відділів прикордонної служби рольових ігор, спрямованих на розвиток комунікативних навичок.

Управління професійної підготовки

протягом року

29. Забезпечення підвищення кваліфікації державних службовців Адміністрації Державної прикордонної служби України з видачею відповідних посвідчень в:

- Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України;

- Київському міському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;

- Державному підприємстві “Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України”

Управління кадрів

червень,

жовтень

 

 

листопад

 

 

листопад

Директор Департаменту персоналу

Адміністрації Державної прикордонної служби України

генерал-полковник                                                                                                          М.В. Коваль

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}