Оголошення Громадської Ради

НАЗАД
12 сiчня 2021 14:02

 «ОГОЛОШЕННЯ»

щодо проведення заходів з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та у зв’язку із закінченням терміну повноважень нині діючої Громадською радою при Адміністрації Державної прикордонної служби України в Адміністрації Державної прикордонної служби України розпочато підготовку до проведення установчих зборів з метою формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України, які планується провести за участю представників інститутів громадянського суспільства 12 березня 2021 року.

Склад ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України затверджено наказом Адміністрації Держприкордонслужби України від 14 грудня 2020 року № 545- АГ.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву про участь в установчих зборах підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, які мають досвід національно-патріотичного виховання громадян України, сприяють вирішенню питань соціального захисту військовослужбовців, осіб звільнених у запас або відставку і членів їхніх сімей та напрям діяльності яких відповідає інтересам Державної прикордонної служби України та безпеці держави, а також. які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю відповідного органу, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в Громадській раді є індивідуальним.

До заяви додаються:

рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства, зокрема копії статуту, свідоцтва про реєстрацію об’єднання громадян, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки з ЄДРПОУ або копію наказу про легалізацію шляхом повідомлення;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

         Документи приймаються ініціативною групою до 12 лютого 2021 року (включно) до 17.00 за адресою: 01601, м. Київ, вул. Володимирська 26.

         На підставі поданих заяв ініціативна група сформує список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради. Уточнена дата, час та місце проведення установчих зборів буде розміщено на веб-сайті Державної прикордонної служби України.

         Телефон для довідок: (044) 527-64-38 – Птиця Антоніна Миколаївна.

Перелік

документів, які необхідно подати для участі в установчих зборах по створенню громадської ради при Адміністрації  Держприкордонслужби України.

Документи необхідно подати до 17.00  12 лютого 2021 року у паперовому та електронному вигляді.

1. Заяву до ініціативної групи по проведенню установчих зборів  (у довільній формі). Зразок приведено в додатку 1.

2. Рішення керівника, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності).

(Витяг з статуту, наказ або доручення на участь в установчих зборах завірену підписом керівника та печаткою громадської організації).

3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства.

4. Копії документів, що підвереджують легалізацію інституту громадянського суспільства завірені нотаріально.

(Завірені копії свідоцтва про державну реєстрацію громадської організації та статут).

5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

(Вказати чи працювала  громадська організація з питаннями, що пов’язані з Державною прикордонною службою України)

6. Особиста заява про надання дозволу щодо оприлюднення персональних даних.

Орієнтовна дата проведення установчих зборів запланована на 12 березня 2021 року.

Установчі збори буде проведено о 10:00 у конференц-залі Адміністрації Державної прикордонної служби України за адресою: 01601, м. Київ-601, вул. Володимирська, 26, Адміністрація Державної прикордонної служби України.

Контактні телефони: (044) 527-64-38, електронна пошта: [email protected] або [email protected]

 

Протокол № 5 засідання ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України

Список інститутів Громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу  Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України на 2021-2023 роки

ОГОЛОШЕННЯ

25-27 жовтня 2017 року відбудеться виїзне засідання Громадської ради до Могилів-Подільського прикордонного загону з порядком денним:

1. Стан забезпечення охорони державного кордону Могилів-Подільського прикордонного загону;

2. Про стан забезпечення особового складу;

3. Морально-психологічний стан персоналу.

План засідання Громадської ради при АДПСУ

 

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо можливих акцій на державному кордоні України 

Останніми днями в Україні суттєво зросла напруга навколо можливого повернення в Україну Михайла Саакашвілі та пов’язаних з цим анонсованих акцій на державному кордоні України.   

Суперечки, які в демократичній і правовій державі повинні були б вирішуватися виключно у правовий (судовий) спосіб, в Україні - із жорсткого інформаційного протиборства дрейфують у транскордонну провокацію та потенційне громадянське протистояння. На жаль, до його ескалації долучилася низка політичних сил, громадських організацій, відомих народних депутатів та окремих активістів. При цьому, навіть звучать публічні заклики і погрози щодо застосування сили та зброї. Окремі безвідповідальні особи намагаються втягнути у вир протистояння низку правоохоронних органів, насамперед, Державну прикордонну службу України. Особливо небезпечним є те, що йдеться про можливі акції громадянського протистояння та/або непокори на державному кордоні України, режим якого, як відомо, регулюється не тільки національними, але й міждержавними та міжнародно-правовими актами!

Громадська рада при Адміністрації Державної прикордонної служби України висловлює глибоку стурбованість таким розвитком подій, оскільки подібні дії, що межують з провокацією на державному кордоні, можуть не тільки завдати непоправної шкоди міжнародному іміджу Україні та нашій співпраці з європейськими партнерами, але й призвести до прикордонного інциденту.

Громадська рада при Адміністрації Державної прикордонної служби України закликає усіх політиків, посадових осіб та учасників акції поважати Конституцію і закони України, діяти суворо в рамках законодавства України, вирішувати питання виключно у правовий спосіб, утриматися від будь-якого застосування сили, а тим паче зброї, з повагою ставитися до захисників кордонів Батьківщини, які в цей час нестимуть службу на кордоні та виконуватимуть свої обов’язки на підставі наказів старших начальників.

Громадська рада при Адміністрації Державної прикордонної служби України звертається особисто до Михайла Саакашвілі та закликає його, як колишнього прикордонника, який свого часу, перебуваючи на строковій службі в Прикордонних військах СРСР, сам ніс службу в міжнародному пункті пропуску (ОКПП “Бориспіль”) та  добре обізнаний з режимом державного кордону і прикордонним режимом, утриматися від будь-яких образ та провокації відносно своїх побратимів – прикордонників, спроб нелегального, а тим паче силового проникнення (повернення) в Україну.

Одночасно, Громадська рада при Адміністрації Державної прикордонної служби  України сподівається на високу свідомість і відповідальну поведінку всіх українських патріотів, які висловлюватимуть свої політичні погляди та громадянську позицію на державному кордоні України.

Державний кордон України є священним та недоторканним.

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Голова Громадської ради при Адміністрації

Державної прикордонної служби України                                                 В.БІДАХ

“05” вересня 2017 року 

 

«ОГОЛОШЕННЯ»

Шановні члени Громадської ради, 22 вересня о 10 годині ранку  в конференц-залі АДПСУ відбудеться засідання Громадської ради.

 

«ІНФОРМАЦІЯ»

про проведення засідання Громадської ради при Адміністрації

Державної прикордонної служби України та громадських слухань

21 червня 2017 року о 10.00 в Адміністрації Державної прикордонної служби (далі - Держприкордонслужба)України відбудеться засідання Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби України та громадські слухання з порядком денним відповідно до Плану роботи Громадської ради Адміністрації Держприкордонслужби України на 2017 рік.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Інформація: «Про стан роботи з отримання і використання міжнародної, волонтерської та благодійної (гуманітарної) допомоги Держприкордонслужбі України за 2014-2016 роки» (доповідач:Директор департаменту забезпечення генерал-майор Гура О.І.).

Інформація: «Про стан реалізації кадрової та гендерної політики в Державній прикордонній службі України. Основні тенденції, перспективи та проблемні питання» (доповідач:перший заступник директора Департаменту персоналу- начальник управління кадрового менеджменту генерал-майор Маланчій М.О.)

Інформація: «Про стан організації медичного та санаторно-курортного забезпечення в Державній прикордонній службі України в 2016-2017 роках. Проблемні питання медичного та санаторно-курортного забезпечення ветеранів Прикордонної служби, учасників бойових дій (АТО) та дітей прикордонників”(доповідач:заступник директора Департаменту персоналу - начальник Управління охорони здоров’я генерал-майор медичної служби Волоха В.Г.).

Інформація: «Про стан фінансування Державної прикордонної служби України у 2016-2017 роках та проблемні питання щодо грошового забезпечення її персоналу. Стан пенсійного забезпечення осіб (прикордонників), які звільнені з військової служби. Заходи Адміністрації Держприкордонслужби України з осучаснення (перерахунку) пенсій, в т.ч. військовим пенсіонерам, як один з пріоритетів пенсійної реформи та соціальної політики Кабінету Міністрів України» (доповідач:начальник Фінансово-економічного управління полковник Орел О.В.).

Інформація: «Про результати діяльності підрозділів внутрішньої та власної безпеки і стан боротьби з корупцією в Держприкордонслужбі України» (доповідач: начальник Управління внутрішньої та власної безпеки генерал-майор Крижанівський І.М.). 

Громадські слухання: «Про стан та результати реалізації в Державній прикордонній службі України Закону України “Про очищення влади”. Проблемніпитаннясоціально-правовоїреабілітаціїкадровихприкордонників» (доповідач: заступник голови Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Бляшенко О.В., співдоповідач: перший заступник Голови Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби України Глова І.Г.).

Різне

Голова Громадської ради приАдміністрації ДержприкордонслужбиУкраїни    В.БІДАХ

 

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України

 

Додаток 1.

Голові ініціативної групи з підготовки установчих зборів по створенню громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України

 

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» прошу Вас зареєструвати представника _____________________ (прізвище ім’я по-батькові) від _______________ (повна назва громадської організації) для участі в установчих зборах по створенню Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби України.

 

підпис керівника або уповноваженої особи керівного органу інституту громадянського суспільства, дата, печатка. 

 

Шановні члени правління!

Відповідно до плану роботи Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України на 2016 рік повідомляємо, що 23 грудня 2016 року в 15.30 відбудеться засідання правління Громадської ради в 6 каб. Адміністрації Держприкордонслужби з порядком денним:

підготовка до проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби.

Запрошуємо прийняти участь у цьому засіданні.

План

Роботи Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України у 2016 році

 № п/п

Питання або проект нормативно-правового акта

Захід, що проводитиметься у рамках консультацій з громадськістю

Строк проведення консультацій

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, що буде прийняте за результатами консультацій

Відповідальні члени ГР

1.

Обговорення проекту наказу Міністерства внутрішніх справ України “Про затвердження Порядку дій уповноважених службових осіб Державної прикордонної служби України в разі виявлення в пунктах пропуску через державний кордон та контрольних пунктах в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї осіб, стосовно яких надано доручення, та порядку взаємодії органів охорони державного кордону з уповноваженими державними органами, які надали доручення

Засідання за круглим столом

між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України.

 

Оприлюднення проекту для обговорення у рубриці «Проекти регуляторних актів» офіційного веб-сайту Державної прикордонної служби України

 

 

 

січень

2016 року

 

 

 

Широкий загал.

Особовий склад Адміністрації Держприкордонслужби України

Тунік В.Ю.

2.

Про хід реалізації ЗУ № 614-VIII від 15.07.2015 «Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення» (щодо права на перерахунок пенсій відповідно до нововведених норм до частини 3 статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»)

Засідання за круглим столом

між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України, профспілками Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України

 

 

 

 

лютий

2016 року

 

 

 

Особи, звільнені з військової служби, та деякі інші особи

Піжук Ю.М.

Гончарова Т.В.

Птиця А.М.

3.

Презентація Інтегрованої системи запобігання корупції у Державній прикордонній службі України

Засідання за круглим столом

між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України, профспілками Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України 

 

 

 

Лютий

2016 року

 

 

 

Широкий загал.

Особовий склад Держприкордонслужби України

Босенко В.В.

Птиця А.М.

4.

Інформування про результати проведення конкурсних торгів за 2015 рік органами Держприкордонслужби України

Засідання за круглим столом між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України, профспілками Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України

 

лютий

2016 року

 

 Широкий загал.

Особовий склад Держприкордонслужби України

Босенко В.В. Саранченко О.І.

Птиця А.М.

5.

Стан виконання заходів із забезпечення проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» в Адміністрації та регіональних управліннях Держприкордонслужби

 

Засідання за круглим столом

між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України, профспілками Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України

 

 

 

лютий

2016 року

 

 

 

Широкий загал.

Особовий склад Адміністрації Держприкордонслужби України

Бідах В. П.

Тунік В.В. 

6.

Про стан фінансування Державної прикордонної служби України в 2016 році

Засідання за круглим столом між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України, профспілками Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України

 

 

 

Березень

2016 року

 

 

 

Особовий склад Адміністрації Держприкордонслужби України, пенсіонери, ветерани Держприкордонслужби України та члени їхніх сімей

Бідах В.П.

Птиця А.М.

Гончарова Т.В.

7.

Упорядкування оплати вартості проведення судових експертиз, тенденції та перспективи

Засідання за круглим столом

між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України, профспілками Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України

 

 

 

 березень

2016 року

 

 

 

Широкий загал

 

Скаковський Д.В.

Рокоитський Є.Л.

Константинов В.В.

8.

Організація медичного забезпечення у Державній прикордонній службі України у 2016 році

Засідання за круглим столом

між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України, профспілками Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України

 

 

 

квітень

2016 року

 

 

 

 

Широкий загал

Птиця А.М.

Рокитський Є.Л.

Гончарова Т.В.

9.

Проект наказу МВС України «Про затвердження Порядку дій посадових осіб Держприкордонслужби України під час реалізації іноземцями та особами без громадянства права на притулок»

Засідання за круглим столом

між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України.

Члени представництва МОМ в Україні.

Оприлюднення проекту для обговорення у рубриці «Проекти регуляторних актів» офіційного веб-сайту Державної прикордонної служби України

 

 

 

Травень

2016 року

 

 

 

Широкий загал

Тунік В.Ю.

10.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення доповнень до Положення про прикордонний режим» щодо контролю за авіаційною діяльністю повітряних суден, які не підлягають реєстрації у Державному реєстрі цивільних  повітряних суден України

Засідання за круглим столом

між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України.

 

Оприлюднення проекту для обговорення у рубриці «Проекти регуляторних актів» офіційного веб-сайта Державної прикордонної служби України

 

 

 

Друге півріччя

2016 року

 

 

 

Широкий загал

Бідах В.П.

Тунік В.Ю.

Мінін.Г.М.

11.

Трудові відносини: правила трудового розпорядку, відпустки, проведення оргштатних змін

Засідання за круглим столом у режимі відео-конференції

між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України та профспілками Держприкордонслужби України

 

 

 

Остання середа

червня 

2016 року

 

 

 

Особовий склад Держприкордонслужби України

Піжук Ю.М.

Скаковський Д.В.

Птиця А.М.

12.

Колективні договори та ведення соціального діалогу між керівництвом і профспілками Держприкордонслужби України

Засідання за круглим столом у режимі відео-конференції

між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України та профспілками Держприкордонслужби України

 

 

 

Остання середа

вересня

2016 року

 

 

 

Особовий склад Держприкордонслужби України

Піжук Ю.М.

Скаковський Д.В.

Птиця А.М.

13.

Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 року № 998-р.

Засідання за круглим столом керівництва Держприкордонслужби України, Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби України, профспілками Держприкордонслужби України та ветеранської організації Держприкордонслужби України

 

 

 

 

Жовтень

2016 року

 

 

 

Широкий загал.

Особовий склад

та ветерани Держприкордонслужби України

Константинов В.В.

Крикун М.О.

Акімов Д.І.

14.

Підсумки проведення диспансеризації персоналу та ветеранів Державної прикордонної служби України.

Підведення підсумків оздоровчого сезону 2016 року

Засідання за круглим столом

між керівництвом Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України, профспілками Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України

 

 

 

24 листопада 2016 року

 

 

 

Широкий загал.

Особовий склад

та ветерани Держприкордонслужби України

Труфаненко О.В.

Гончарова т.В

Птця А.М.

15.

Стан та перспективи забезпечення житлом військовослужбовців Державної прикордонної служби України

Засідання за круглим столом

між керівництвом Держприкордонслужби України, профспілкою Держприкордонслужби України, Громадською радою при Адміністрації Держприкордонслужби України та ветеранською організацією Держприкордонслужби України

 

 

 

IV квартал

2016 року

 

 

 

Особовий склад Держприкордонслужби України

Труфаненко О.В.

Гончарова т.В

Птця А.М.

Виїзні засідання

16

 «Стан забезпечення охорони державного кордону та особового складу»

Виїзне засідання до Сумського

Пркз

березень

Особовий склад  сумського прикз

Тунік В.Ю.

17.

Стан забезпечення пунктів тимчасового утримання іноземців та пункту пропуску Ягодин»»

Виїзне засідання до ПП «Ягодин» та до с. Журавичі

квітень

   

18

Стан охорони державного кордону та умови несення служби персоналом  в зоні АТО

Виїзне засідання до Донецького прикз та бердянського прикз

Червень-липень

Особовий склад

Бідах В.П.

Тунік В.Ю.

19

Стан забезпечення охорони державного кордону  та забезпечення навчального процесу

Виїзне засідання до

м.Ізмаїл

жовтень

Особовий склад

Бідах В.Ю.

Тунік В.Ю.

20

Прийом громадян керівниками АДПСУ

Участь у прийомах громадян

Протягом року

 

Босенко В.В.

21

Засідання Громадської ради

 

Протягом року 1 раз у квартал

 

Бідах В.П.

Птиця А.М.

ОГОЛОШЕННЯ

ініціативної групи з обрання нового складу Громадської ради

при Адміністрації Державної прикордонної служби України

28 лютого 2017 року в актовій залі Адміністрації Державної прикордонної служби України (м. Київ, вул. Володимирська 26) відбудуться установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Реєстрація учасників зборів 9.00 – 10.00 28.02.2017 в фойє актової зали Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України 10.00 – 14.00 28.02.2017 в актовій залі Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Список учасників установчих зборів та список інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах додається.

ЗАТВЕРДЖЕНО

на засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України

Протокол № 3 від 21 лютого 2017 року

 

СПИСОК

представників інститутів громадянського суспільства – учасників установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України

№ п/п

Назва ІГС

П.І.Б кандидата

Примітка

 

1.

Благодійний фонд «Восток - Сос»

АЗІЗЯН

Левон Самвелович

 

2.

Громадська організація «Львівська брама»

АКАСТЬОЛОВ

Євген Іванович

 

3.

Генеральна Дирекція Міжнародної Академії Рейтингових технологій і соціології «Золота Фортуна»

АКІМОВ

Дмитро Ігорович

 

4.

Всеукраїнська громадська організація «Український транспортний союз»

БІДАХ

Володимир Прокофійович

 

5.

Харківська спілка прикордонників – учасників АТО

БУТЕНКО

Любов Олексіївна

 

6.

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного

кордону подільського району м. Києва

БІЛІНСЬКИЙ

Тарас Володимирович

 

7.

Громадська організація «Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників»

ВАЛЬКО

Микола Васильович

 

8.

 

Благодійний фонд

«З вірою в себе»

ВЕРБИЦЬКА

Альона Миколаївна

 

9.

Тернопільська обласна громадська організація

«Захист прав споживачів»

ВОРОНІН

Володимир Миколайович

 

10.

Спілка Жінок України

ГЕРАСИМЕНКО

Леокадія Володимирівна

 

11.

Всеукраїнська Громадська організація «Толока»

ГИРЯ

Євген Сергійович

 

12.

Українська Православна Церква Київського Патріархату

ГРИБ

Ігор Олександрович

 

13.

Благодійний фонд

 «Патріот +»

ГРИШАЄВ

Вячеслав Миколайович

 

14.

Всеукраїнське Міжконфесійне релігійне християнсько-військове братство

ГЛУХОВСЬКИЙ

Володимир Євгенович

 

15.

Всеукраїнська громадська організація –Асоціація ветеранів та співробітників прикордонної розвідки «Щит і Меч»

ГЛОВА

Ігор Григорович 

 

16.

Громадська організація «Антикорупційний центр спеціальних операцій»

ГУБСЬКИЙ

Владіслав Миколайович

 

17.

Громадська організація «Громадський актив Львова»

ДЕГТЯРЕНКО

Олексій Олександрович

 

18.

Спортивно-патріотичне об’єднання

«Карпатська Січ»

ДЕЯК

Тарас Володимирович

 

19.

Громадське формування «Загін територіальної оборони Києва «Самооборона Києва»

ЖОРНОВОЙ

Анатолій Степанович

 

20.

Громадська організація «Справедлива сила»

ЗІМА

Вадим Вадимович

 

21.

Національна спілка художників України

ЗИКУНОВ

Петро Олександрович

 

22.

Громадська організація учасників АТО та волонтерів «Патріот»

ІВАНОВ

Максим Олегович

 

23.

Громадська організація «Антикорупційний комітет Майдану»

ІСАЄВ

Олексій Львович

 

24.

Українська спілка прикордонників

КАПЛУН

Олег Васильович

 

25.

Громадська організація

 «Центр патріотичного виховання дітей та молоді «Юний прикордонник»

КОНСТАНТИНОВ

Валерій Валерійович

 

26.

Асоціація митних брокерів України

ЛІННІК

Володимир Петрович

 

27.

Громадська організація

Асоціація незалежних фінконсультантів «Фінконсул»

ЛИТОВКА

Віталій Валерійович

 

28.

Громадська організація «Всеукраїнська громадська ініціатива «Право»

МАЧУЛЬСЬКА

Вікторія Олександрівна

 

29.

Українська Греко-католицька Церква

МЕЛЬНИК

Олександр Іванович

 

30.

Громадська організація «Київська міська Спілка ветеранів Афганістану»

МІНІН

Григорій Іванович

 

31.

Міжнародна громадська організація «Всенародний контроль та захист»

МОРОЗОВ

Микола Олексійович

 

32.

Громадська організація  «Спілка ветеранів локальних війн та збройних конфліктів «Союз десантників»

МУДРИК

Михайло Йосипович

 

33.

Профспілка працівників державних установ України

ПІЖУК

Юрій Миколайович

 

34.

Об’єднана профспілкова організація Держприкордонслужби України

ПТИЦЯ

Антоніна Миколаївна

 

35.

Громадська організація «Бердянська районна організація воїнів прикордонних військ»

ПОДОПЛЄЛОВ

Анатолій Серафимович

 

36.

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Україна – це Я»

САВЧУК

Володимир Дмитрович

 

37.

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ

СКАКОВСЬКИЙ

Дмитро Валерійович

 

38.

Асоціація молодіжних пошукових обєднань України «Обеліск»

СЛЮСАР

Ігор Миколайович

 

39.

Придунайський центр соціально-психологічної реабілітації «Прикордонник»

СТАНКОВ

Володимир Васильович

 

40.

Громадська організація «Громадське обєднання Полтава» м. Полтава

ТРЕУС

Сергій Петрович

 

41.

п/п Видавничій дім

«Чорним по бєлому»

ФЕДОРЕНКО

Юрій Володимирович

 

42.

Громадська організація «Всеукраїнський союз захисників кордону батьківської землі»

ХАРЧЕНКО

Юрій Вікторович

 

43.

Львівська обласна громадська організація «Слава нації»

ЦИМБАЛА

Микола Іванович

 

44.

Благодійний фонд «Нова Україна»

ЧЕКШСТУРІНА

Тетяна Миколаївна

 

  Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів з обрання нового складу

  Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України                        А. Птиця

  Секретар                                                                                                                                 С. Кузьменко

«21» лютого 2017 року

ЗАТВЕРДЖЕНО

на засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України

Протокол № 3 від 21 лютого 2017 року

Список

Інститутів  громадянського суспільства якім відмовлено в участі в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України

№ п/п

Назва ІГС

П.І.Б кандидата

Причина недопущення

примітка

1.

 

Українське козацтво

 

ШИПІЛОВ

Олександр Євгенович

 

Робота громадської організації здійснюється поза сферою діяльності ДПСУ

 

 

   2.

 

ГО «ХАБ 21»

 

СКРИПЧЕНКО

Михайло Володимирович

 

Робота громадської організації здійснюється поза сферою діяльності ДПСУ

 

3.

Благодійний Фонд

«Україна - Сос»

 

ШТАМБУРГ

Кирил Володимирович

 

Документи подано після визначеного терміну

 

 

4.

ГО «Автомайдан»

 

СТРОЙ

Сергій Борисович

 

Документи подано після визначеного терміну

 

 

5.

Благодійний фонд допомоги інвалідам Чорнобиля

 

САЖЕНКО

Ігор Євгенович

 

Документи подано після визначеного терміну

 

 

6.

ГО «Врятуй і збережи»

 

ДУБИНА

Наталія Володимирівна

 

Документи подано після визначеного терміну

 

 

7.

Київське військово-історичне товариство

 

ЧУДНОВЕЦЬ

Олександр Миколайович

 

Документи подано після визначеного терміну

 

 

   8.

Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій

 

ПУСТОВІЙ

Юрій Степанович

 

Документи подано після визначеного терміну

 

 

9.

Дніпропетровська міська громадська організація «Щит»

 

ПЕДЧЕНКО

Дмитро Павлович

 

Документи подано після визначеного терміну

 

 

10.

Громадське формування «Союз охорони Бердянських районів»

ПІНЧУК

Сергій Анатолійович

Документи подано після визначеного терміну

 

 

11.

Хмельницьке обласне товариство Українського реєстрового козацтва

КАРНАТОВСЬКИЙ

Андрій Леонідович

 

Документи подано після визначеного терміну

 

 

12.

Всеукраїнська громадська федерація «Спас»

ПРИТУЛА

Олександр Леонтійович

 

Документи подано після визначеного терміну

 

 

13.

ГО «Нові горизонти»

 

ОСИПЕНКО

Андрій Олександрович

 

Документи подано після визначеного терміну

 

 

14.

БО «Пошуковий загін – Зелена брама»

 

ФАРТУШНИЙ

Анатолій Іванович

Документи подано після визначеного терміну

 

 

15.

 

ЗОБГ «Союз ветеранів-прикордонників»

ВІТВІЦЬКИЙ

Сергій Анатолійович

Документи подано після визначеного терміну

 

 

Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів з обрання нового складу

Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України                 

                                                                                                                А. Птиця

«21» лютого 2017 року

Секретар ініціативної групи з підготовки установчих зборів з обрання нового складу

Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України                              

                                                                                                          С. Кузьменко

«21» лютого 2017 року

 

 

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}