Обґрунтування технічних та якісних характеристик «Безпілотних авіаційних комплексів спеціального призначення надкороткої тривалості польоту»

НАЗАД
23 липня 2021 07:46

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик безпілотних авіаційних комплексів спеціального призначення надкороткої тривалості польоту

оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016
«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних
осіб-підприємців та громадських формувань, його категорія:

Адміністрація Державної прикордонної служби України;

Україна, 01034, місто Київ, вулиця Володимирська, будинок 26;

код за ЄДРПОУ — 23311375;

категорія замовника — замовник здійснює закупівлі для потреб оборони.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Код СРV за ДК 021:2015 - 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апараті з двигуном (безпілотний авіаційний комплекс спеціального призначення надкороткої тривалості польоту).

3. Ідентифікатор річного плану закупівлі: UA-P-2021-07-22-000905-c

4. Ідентифікатор закупівлі:  UA-2021-07-22-003325-c

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Закупівля безпілотних авіаційних комплексів спеціального призначення надкороткої тривалості польоту здійснюється для забезпечення органів охорони державного кордону сучасними засобами повітряної розвідки з метою  виявлення порушників на віддалених та важкодоступних ділянках державного кордону, здійснення фото та відео фіксації виявлених порушень, зменшення часу реагування на зміни обстановки, зменшення навантаження на особовий склад, тощо.

Потреба у закупівлі обумовлена основними показниками держаного оборонного замовлення на 2021 рік затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України № 335-4 від 2 квітня 2021 року «Питання ДОЗ на 2021-2023 роки».

Для ефективного повітряного моніторингу до складу комплексу включено три безпілотні літальні апарати з пультами дистанційного керування.

Цільове спорядження складається з 3-х комбінованих підвісів (два підвіси для цілодобового моніторингу – містять в своєму складі: денну камеру з 22-х кратним зумом, широкоформатну денну камеру, тепловізійну камеру та лазерний далекомір; один денний підвіс – аналогічний за своїми характеристиками але без тепловізійної камери).

Для забезпечення можливості обробки польотної інформації, опрацювання донесень, вивчення метеорологічної обстановки, організації пошукових операцій екіпажі будуть укомплектовані автоматизованим робочим місцем на базі ноутбуку та планшетом.

Додатково комплекс комплектується запасними акумуляторними батареями, зарядною станцією, джерело резервного живлення, технічною документацією, для забезпечення технічного обслуговування в процесі експлуатації .

Постачальник здійснює підготовку чотирьох представників Держприкордонслужби до рівня «Інструктор».

6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: 

розмір бюджетного призначення становить 50 000 000,00 грн.  згідно з кошторисом на 2021 рік.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 

49 980 000,00 грн. (сорок дев’ять мільйонів дев’ятсот вісімдесят тисяч грн 00 коп.). Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі наказу Адміністрації державної прикордонної служби України від 09.09.2019 № 480-АГ «Про моніторинг цін під час здійснення закупівель» та маркетингових досліджень ринку продукції оборонного призначення відповідно до Тимчасового порядку затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 червня 2021 р. № 614 «Деякі питання державного оборонного замовлення на 2021 рік».

8. Обсяги та предмет закупівлі:

з/п

Найменування товару

Од. виміру

Кількість

1

Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном  (безпілотний авіаційний комплекс спеціального призначення надкороткої тривалості польоту)

комплект

20

Популярні розділи та сервіси