Наказ начальника 27 прикордонного загону від 18.06.2024 № 110-ОД «Про запровадження додаткових тимчасових режимних обмежень»

НАЗАД
19 червня 2024 14:07

27 ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН

ІМЕНІ ГЕРОЇВ КАРПАТСЬКОЇ СІЧІ

ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Н А К А З

 

«18» червня 2024 року                     м. Мукачево                                      № 110 -ОД

Про запровадження додаткових

тимчасових режимних обмежень

 

Враховуючи обстановку на ділянці 27 прикордонного загону, у відповідності до пункту 18 частини першої статті 20 Закону України «Про Державну прикордонну службу України», статті 24 Закону України «Про державний кордон України», пункту 5 постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1147 «Про прикордонний режим», пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.1998 № 1199 «Про контрольовані прикордонні райони», підпункту 7 пункту 6 розділу ІІІ Положення про орган охорони державного кордону Державної прикордонної служби України, затвердженого наказом МВС України від 30.11.2018 № 971, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.12.2018 № 1468/32920, пункту 1, розділу 3 Порядку в'їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень, громадян України та інших осіб, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 04.08.2017 № 686, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04.09.2017 за № 1082/30950, в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Захід - Південь 2024» та з метою захисту національної безпеки на державному кордоні України, посилення контролю за дотриманням правил прикордонного режиму, запобігання правопорушенням на державному кордоні

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Штабу прикордонного загону та начальникам відділів прикордонної служби:

1.1. До окремого розпорядження в прикордонній смузі в межах 27 прикордонного загону запровадити додаткові тимчасові режимні обмеження   (додаток 1).

1.2. Спільно з районними військовими адміністраціями, територіальними громадами, місцевими органами Національної поліції України, Служби безпеки України, керівниками підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності:

забезпечити інформування населення контрольованого прикордонного району, громадян, які у них перебувають, про запровадження тимчасових режимних обмежень та заборон;

уточнити питання спільної роботи та порядок взаємодії по контролю за додержанням введених обмежень.

1.3. Набрання чинності додаткових тимчасових режимних обмежень запровадити з дати їх опублікування до завершення дії в Україні правового режиму воєнного стану, або до окремого розпорядження.

2. Помічнику начальника загону – начальнику прес-служби забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Державної прикордонної служби України та в регіональних засобах масової інформації у п’ятиденний термін з дня

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника загону – начальника штабу.

 

 

Начальник 27 прикордонного загону

полковник                                                                              Богдан ІГНАТЮК

 

 Додаток 1

до наказу 27 прикордонного

загону

   18.06.2024 № 110-ОД

 

 

 

Додаткові тимчасові режимні обмеження

запроваджені в прикордонній смузі в межах Батівської, Косонської, Великобийганської, Берегівської, Вилоцької, Пийтерфолвівської, Королівської, Вишківської, Тячівської, Бедевлянської, Тересвянської, Солотвинської, Великобичківської, Рахівської, Богданської територіальних громад Берегівського, Хустського, Тячівського та Рахівського районів Закарпатської області

 

1. В рамках Додаткових тимчасових режимних обмежень пов’язаних з посиленням прикордонного режиму в межах прикордонної смуги Батівської, Косонської, Великобийганської, Берегівської, Вилоцької, Пийтерфолвівської, Королівської, Вишківської, Тячівської, Бедевлянської, Тересвянської, Солотвинської, Великобичківської, Рахівської, Богданської територіальних громад Берегівського, Хустського, Тячівського та Рахівського районів Закарпатської області, забороняється:

1.1. Провадження робіт, рух транспортних засобів та перебування, знаходження осіб поза межами населених пунктів та доріг, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон та між населеними пунктами, в період з 22.00 до 05.00.

1.2. Зупинка транспортних засобів на узбіччі доріг, поза встановленими автомобільними стоянками, яка не пов’язана з технічними несправностями.

1.3. Перевезення в транспортних засобах зброї та будь-яких засобів активної оборони без відповідних на те дозволів.

1.4. Використання приладів нічного бачення, тепловізійної техніки, радіостанцій, крім установлених на спеціальній техніці та транспортних засобах спеціалізовано призначення або зареєстрованих у встановленому порядку.

1.5. Використання та здійснення польотів легкомоторних літальних апаратів до закінчення правового режиму воєнного стану.

2. Дія обмежень не поширюється на посадових чи службових осіб державних органів, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, органів цивільного захисту, військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, працівників комунальних служб, екстреної (швидкої) медичної допомоги, суб’єктів державної та комунальної власності з метою виконання покладених на них повноважень, необхідних для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян, безпеки руху на залізничному транспорті, забезпечення та підтримання життєдіяльності об’єктів критичної інфраструктури, охорони та відтворення водних біоресурсів, надання населенню послуг гуманітарного, медичного та соціального характеру.

3. З питань використання безпілотних повітряних суден та порядку носіння військової форми одягу в межах Закарпатської області керуватись рішенням ради оборони області № 3 від 26.02.2022 року, затвердженого розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації – начальником обласної військової адміністрації від 26.02.2022 року № 3 «Про введення в дію рішення ради оборони області».

4. З питань полювання на території Закарпатської області керуватись рішенням ради оборони області № 40 від 04.08.2022 року, затвердженого розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації – начальником обласної військової адміністрації від 04.08.2022 року № 417 «Про введення в дію рішення ради оборони області».

5. З питань перевірки документів у осіб на території Закарпатської області, на період дії воєнного стану на території України, керуватись рішенням ради оборони області № 42 від 30.11.2023 року, затвердженого розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації – начальником обласної військової адміністрації від 30.11.2023 року № 1052 «Про введення в дію рішення ради оборони області» та Порядком, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 року № 1456 «Про затвердження Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану».

 

Перший заступник начальника загону –

начальник штабу

полковник                                                                      Віктор АРТЕМЧУК

 

Популярні розділи та сервіси