Наказ Командувача об'єднаних сил «Про визначення контрольних пунктів в'їзду/виїзду та режиму їх функціонування»

НАЗАД
05 листопада 2020 08:04

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Н А К А З

Командувача об’єднаних сил

31.10. 2020                                  м. Часів Яр                                          № 861

 

Про визначення контрольних пунктів в'їзду/виїзду та режиму їх функціонування

 

Відповідно до пункту 4 Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2019 № 815 та постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), згідно пропозицій Голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 02.10.2019 №0.1/25/1870/0/2-19 та Голови Луганської обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 04.10.2019 року №3/15-4779, від 29.10.2020 № 1/01.01-15-4616, н а к а з у ю:

 

1. Затвердити перелік контрольних пунктів в’їзду/виїзду для перетинання лінії розмежування в межах Донецької та Луганської областей (Додається).

2. Затвердити режим функціонування контрольних пунктів в'їзду/виїзду через лінію розмежування в Донецькій та Луганській областях та порядок пропуск осіб, транспортних засобів та товарів (вантажів) (Додається).

3. Затвердити межі КПВВ "Щастя": розташований на території міста Щастя, Луганської області на ділянці автомобільної дороги загального користування Н-21, км 72+100 – км – 73+250 (Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка - Донецьк) дорожнього коридору "Луганськ – Весела Гора – Щастя – Новоайдар" - по лінії загороджувального паркану, облаштованого шлагбаумами на напрямках в’їзду/виїзду в/з КПВВ.

4. Заступнику Командувача об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів Держприкордонслужби України, начальнику відділення Державної фіскальної служби України Об’єднаного командного пункту об’єднаних сил організувати оприлюднення даного наказу, переліку контрольних пунктів в’їзду/виїзду для перетинання лінії розмежування в межах Донецької та Луганської областей,  режиму їх функціонування та порядку пропуску осіб, транспортних засобів та товарів (вантажів) на офіційних веб-сайтах Адміністрації  Держприкордонслужби  України та Державної фіскальної служби України.

5. Заступникам Командувача об’єднаних сил з питань застосування сил і засобів Служби Безпеки України, Національної поліції України, начальнику відділення Державної фіскальної служби України забезпечити готовність підпорядкованих сил і засобів до організації та здійснення контролю в'їзду/виїзду та пропуску осіб, транспортних засобів, товарів (вантажів) через лінію розмежування в межах компетенції.

6. Начальнику відділу цивільно-військового співробітництва:

до 18 год. 00 хв. 03.11.2020 підготувати листи до Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед цивільного населення відносно затвердженого переліку контрольних пунктів в’їзду/виїзду для перетинання лінії розмежування в межах Донецької та Луганської областей,  режиму їх функціонування та порядку пропуску осіб, транспортних засобів та товарів (вантажів);

поінформувати міжнародні гуманітарні урядові (неурядові) організації щодо затвердженого переліку контрольних пунктів в’їзду/виїзду для перетинання лінії розмежування в межах Донецької та Луганської областей,  режиму їх функціонування та порядку пропуску осіб, транспортних засобів та товарів (вантажів);

організувати через підрозділи цивільно-військового співробітництва Об’єднаних сил проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед цивільного населення, що проживає поблизу лінії розмежування, щодо режиму функціонування КПВВ та порядку пропуску осіб, транспортних засобів та товарів (вантажів).

7. Начальнику прес служби Об'єднаного командного пункту об'єднаних сил забезпечити висвітлення інформації щодо затвердженого переліку контрольних пунктів в’їзду/виїзду для перетинання лінії розмежування в межах Донецької та Луганської областей, режиму їх функціонування та порядку пропуску осіб, транспортних засобів та товарів (вантажів) на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України та сторінці Об'єднаного командного пункту об'єднаних сил в Facebook/"Операція об’єднаних сил/Joint forces operation".

8. Наказ Командувача об'єднаних сил від 06.10.2019 № 942 "Про визначення контрольних пунктів в'їзду/виїзду" вважати таким, що втратив чинність.

9. Режим функціонування контрольних пунктів в'їзду/виїзду та порядок пропуску осіб, транспортних засобів та товарів (вантажів) через лінію розмежування в Донецькій та Луганській областях, затверджений наказом Командувача об'єднаних сил від 30.09.2020 № 809/дск "Про пропуск осіб через лінію розмежування в умовах карантину" вважати таким, що втратив чинність.

10. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника штабу -   першого заступника Командувача об’єднаних сил.

11. Наказ довести до особового складу, в частині що його стосується.

 

Тимчасово виконуючий обов'язки Командувача об’єднаних сил

генерал-майор                                   Віктор ГАНУЩАК

Популярні розділи та сервіси