Наказ Командувача об'єднаних сил «Про визначення контрольних пунктів в’їзду/виїзду на залізниці»

НАЗАД
29 сiчня 2020 09:50

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

Командувача об’єднаних сил


17.01.2020                                    м. Часів Яр                                           № 38

 

 

Про визначення контрольних пунктів

в’їзду/виїзду на залізниці

 

Відповідно до пункту 4 Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 року №815, пропозицій голів Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20 грудня 2019 року № 0.3/25-6711/4-19 та Луганської обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 10 грудня 2019 року № 7/15-5822 наказую:

1. Затвердити перелік контрольних пунктів в’їзду/виїзду на залізниці для перетинання лінії розмежування в межах Донецької та Луганської областей згідно переліку, що додається.

2.  Заступнику Командувача об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів Державної прикордонної служби України, начальнику прес-центру Об’єднаного командного пункту об’єднаних сил та начальнику відділу Державної фіскальної служби України Об’єднаного командного пункту об’єднаних сил організувати оприлюднення даного наказу на офіційних веб-сайтах Міністерства оборони України, Адміністрації Державної прикордонної служби України та Державної фіскальної служби України.

3. Наказ Командувача Об’єднаних сил від 22 жовтня 2019 року №946 "Про визначення контрольних пунктів вїзду/виїзду на залізничних шляхах" визнати таким, що втратив чинність.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Командувача об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів Державної прикордонної служби України.

5.  Наказ довести до зацікавлених посадових осіб.

 

 

Командувач об’єднаних сил

генерал-лейтенант                                            Володимир КРАВЧЕНКО

Популярні розділи та сервіси