Історія Санітарно-епідеміологічного загону (м. Київ)

НАЗАД
14 вересня 2017 11:53

Історія Санітарно-епідеміологічного загону (м. Київ) бере свій початок з далекого 1944 року. Саме тоді був заснований санітарно-епідеміологічний загін військ Червонопрапорного Західного прикордонного округу КДБ СРСР, який на той час дислокувався у м. Львові.

У 1980 році загін було передислоковано до м. Києва.

З 1991 року загін увійшов до складу Прикордонних військ України.

У 1995 році загін перейменовано у Центральну санітарно-епідеміологічну лабораторію Прикордонних військ України (військова частина 1475).

У зв’язку з організаційно-штатними заходами у серпні 2000 року загін отримав умовне найменування «Пересувний санітарно-епідеміологічний загін Прикордонних військ України», а з серпня 2003 року – Пересувний санітарно-епідеміологічний загін Державної прикордонної служби України.

У квітні 2010 року до складу загону введено новий структурний підрозділ – лабораторію полімеразної ланцюгової реакції.

З листопада 2011 року – це Санітарно-епідеміологічний загін Державної прикордонної служби України з місцем дислокації в м. Києві.

Усі лабораторні підрозділи СЕЗ м. Київ атестовані на право проведення вимірювальних робіт та мають дозволи на роботу зі збудниками інфекційних захворювань, які відносяться до ІІІ-ІV груп небезпеки (патогенності).

Популярні розділи та сервіси