Фірсов В'ячеслав Олександрович

НАЗАД
07 липня 2016 16:12

старший прапорщик Фірсов В'ячеслав Олександрович

Інспектор прикордонної служби 2 категорії-інструктор кінологічного відділення відділу прикордонної служби “Красна “Талівка” ІІІ категорії (тип Б) 3 прикордонного загону (І категорії) Східного регіонального управління (І категорії) Державної прикордонної служби України

Дата народження: 4.07.1971.

Дата та місце загибелі: 25.08.2014., бойове зіткнення з ДРГ в населенному пункті Красна Талівка.

На Луганщині співробітники Держприкордонслужби спільно із родичами загиблих вшанували пам’ять підполковника Євгенія Пікуса, старшого прапорщика В’ячеслава Фірсова, старшого прапорщика Дмитра Арнаута і  молодшого сержанта Олега Сороченка, які два роки тому загинули у бою з російськими окупантами. 

25 серпня 2014 року в бою з диверсійно-розвідувальною групою, яка перет­нула кордон з території Росії при підтримці російської авіації та бронетехніки на ділянці відділу прикордонної служби «Красна Талівка», загинуло четверо наших побратимів. Незважаючи на чисельну та технічну перевагу ворога, прикордонники дали гідну відсіч і змусили загарбників відступити.

Пам’ятні заходи проходили у відділі прикордонної служби «Красна Талівка» Луганського загону біля пам’ятної дошки. Її відкрили торік на честь охоронців кордону, які героїчно загинули.

– Сьогодні, два роки потому, ми вшановуємо пам’ять наших героїв-прикордонників. Мужність і героїзм загиблих воїнів є для всіх нас прикладом самовідданого служіння Батьківщині, українському народові, патріотизму й вірності військовому обов’язку, стійкості та витримки в ім’я миру в нашій державі, в ім’я збереження її цілісності, – зазначив заступник начальника штабу Луганського прикордонного загону підполковник Михайло Нікулін. – Нехай пам’ять про наших побратимів та усіх громадян України, які загинули захищаючи її незалежність, завжди буде в наших серцях і спогадах.

 

Популярні розділи та сервіси