телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Електронна магнітна картка
26/02/16 - 00:02

З метою створення комфортних умов для перетинання державного кордону та прискорення проходження паспортного контролю Державною прикордонною службою України запроваджено електронну магнітну картку.

 

ПЕРЕВАГИ

Електронна магнітна картка дає право на перетинання державного кордону на в’їзд та виїзд з України на спеціально виділеному напрямку за мінімальний проміжок часу.

Послуга з проходження паспортного контролю за допомогою електронних карток на цей час надається в міжнародних аеропортах «Бориспіль» (термінал «B»), «Київ»(Жуляни), «Харків» та «Львів».

 

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ МАГНІТНОЇ КАРТКИ

Оформлення електронної магнітної картки здійснюється на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон у разі досягнення ним 16-річного віку. Вартість картки становить 17 гривень 86 коп.

Оплату можна здійснити в будь-якій банківській установі на території України і безпосередньо в аеропортах «Бориспіль» (термінал «B»), «Київ»(Жуляни), «Харків» та «Львів». 

 

ДЕ МОЖНА ОФОРМИТИ ЕЛЕКТРОННУ МАГНІТНУ КАРТКУ

Оформити картку можна у терміналах аеропорту «Бориспіль», аеропорт "Київ" (Жуляни, термінал "А") (м. Київ, вул. Медова, 2, тел. (044) 339-25-74), аеропорт «Харків» (м. Харків, вул. Ромашкіна, 1, тел. (057) 728-36-36, цілодобово).

Увага! Шановні громадяни, електронна картка не є документом, що дає право на перетинання державного кордону, а дійсна тільки за наявності паспортного документа.

Власник електронної картки реєстрацію, контроль на авіаційну безпеку та митний контроль  проходить на загальних підставах.

Власники електронної картки, які прямують через державний кордон з дітьми, на напрямку використання карток не оформлюються.

Передавати картку іншим особам суворо заборонено.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

+ Розгорнути меню