Чи можна перетнути кордон пішки?

НАЗАД
31 березня 2020 07:47

З 20 травня 2020 року відповідно до Розпорядження Уряду визначений перелік пунктів пропуску через державний кордон України, в яких тимчасово припинено пішохідне сполу чення, а саме : на кордоні з Російською Федерацією - «Мілове» («Чертково»), «Гоптівка» («Нехотєєвка»), «Бачівськ» («Троєбортне»), «Юнаківка» («Суджа»), *«Сеньківка» («Нові Юрковичі»); на кордоні з Республікою Білорусь - *«Сеньківка» («Веселівка»), «Нові Яриловичі», «Виступовичі» («Нова Рудня»), «Доманове» («Мокрани»), «Славутич» («Комарин»).

На цей час на інших ділянка державного кордону працюють пункти пропуску, які не закриті розпорядженнями Уряду і де не припинений пропуск суміжною стороною. З 16 травня 2020 року відновлений пропуск через піший перехід пункту пропуску «Шегині», що на кордоні з Польщею у Львівській області. Також з 20 травня 2020 року в Закарпатській області працює пішохідний  пункт пропуску «Малі Селменці», що кордоні зі Словацькою Республікою.

УВАГА! При здійсненні подорожей через державний кордон України громадянам необхідно враховувати категорії пунктів пропуску (автомобільний, пішохідний) та режим їх роботи. Виключно в окремих випадках для перевезення громадян України, які повертаються з-за кордону без власного автотранспорту, можуть бути використані автобуси місцевої влади та ДСНС.

______________________________________________________________________________________________________

*«Сеньківка» - пункт пропуску, який межує з Російською Федерацією («Нові Юрковичі») та Республікою Білорусь («Веселівка»)

Популярні розділи та сервіси