Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
ЗМІ про нас
22.05.2017
a
a
a
11.03.2014
"Пограничники усилят контроль въезжающих на территорию Украины из Крыма" (Delo.ua)
Первый заместитель главы Госпогранслужбы Павел Шишолин обратился к Арсению Яценюку с просьбой позволить пограничникам усилить контроль за лицами въезжающими на территорию Украины из АР Крым. Яценюк пообещал, что такое распоряжение будет принято. Детальніше>>> http://delo.ua/ukraine/pogranichniki-usiljat-kontrol-vezzhajuschih-na-territoriju-ukrai-229635/
детальніше
11.03.2014
"Російські військові штурмом захопили відділ прикордонної служби "Щолкіне" у Криму" (Телеканал 1+1)
Десять агресорів розтрощили все у приміщенні і побили старшого зміни прикордонних нарядів, а після захопили кімнату зберігання зброї. 
детальніше
11.03.2014
"У Криму екстремісти намагались розстріляти український прикордонний літак" (Телеканал 1+1)
Екстремісти відкрили вогонь з автоматичної зброї. Пілоти здійснили різкий маневр, знизилися на граничну висоту та з розгоном швидкості відійшли з курсу.
детальніше
11.03.2014
"Українські прикордонники розпочали спецоперацію «Рубіж»" (Телеканал 1+1)
Охорону кордону з Молдовою, а особливо Придністров'ям посилили українські прикордонники. Вони розпочали спецоперацію "Рубіж", аби не допустити на територію України іноземців зі зброєю та сумнівними документами.
детальніше
11.03.2014
"Прикордонники остерігаються наступу росіян з Придністров’я" (Телеканал 1+1)
Охорону кордону з Молдовою, а особливо на придністровській ділянці, посилили українські прикордонники. Вони почали спецоперацію "Рубіж", аби не допустити на територію нашої держави іноземців зі зброєю та сумнівними документами.
детальніше