Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
02.06.2015
На Волині після повної реконструкції відкрили відділ прикордонної служби «Висоцьк»
В переддень Дня прикордонника, на Волині після повної реконструкції був відкритий відділ прикордонної служби «Висоцьк» Луцького прикордонного загону. Робота з реконструкції була проведена в рамках проекту розвитку сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби Програми транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь».
детальніше
02.06.2015
У Кабінеті Міністрів України відбулася прес-конференція стосовно стану виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України
В Кабінеті Міністрів України відбулася прес-конференція на тему «Стан виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України». У прес-конференції взяли участь перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк, перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко, заступник Міністра внутрішніх справ України Тигран Авакян, заступник Міністра юстиції України Антон Янчук.
детальніше
30.05.2015
Голова Держприкордонслужби подякував жителям Львівщини за підтримку прикордонників
Голова Державної  прикордонної служи  України генерал полковник Віктор Назаренко разом із начальником Західного регіонального управління генерал-майором  Володимиром  Плешком відвідали кафедральний Собор святих Петра та Павла у Львові і  взяли  участь у молебні на честь загиблих у зоні АТО воїнів-прикордонників.
детальніше
30.05.2015
На Львівщині реконструйовано відділ прикордонної служби імені Українського Козацтва
На українсько-польському кордоні, після проведення повної реконструкції був відкритий відділ прикордонної служби «Мігово» імені Українського Козацтва Мостиського прикордонного загону. Масштабну реконструкцію іменного підрозділу було здійснено в рамках проекту розвитку сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби Програми транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь».
детальніше
18.05.2015
Каплицю Святого Георгія-Переможця увінчав освячений хрест
Каплицю Святого Георгія-Переможця, що будується на території Окремої комендатури охорони і забезпечення, увінчав освячений хрест.
детальніше