Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
23.04.2015
У Хмельницькому розпочато будівництво 96-квартирного житлового будинку для прикордонників
У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького відбулося урочисте закладання капсули та першого каменю будівництва житлового будинку. На території навчального закладу прикордонного відомства буде розпочато будівництво 96-квартирного житлового будинку для військовослужбовців академії та членів їхніх сімей.
детальніше
09.04.2015
Голова Держприкордонслужби вручив державні нагороди учасникам громадського формування
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулись заходи з відзначення державними нагородами чотирьох добровольців козацької роти імені Т.Г. Шевченка, які у складі громадського формування «Прикордонник» проявили особисту відвагу та героїзм під час виконання завдань з охорони державного кордону.
детальніше
07.04.2015
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулося засідання колегії щодо протидії корупції
В Адміністрації Держприкордонслужби України відбулося засідання колегії, на якому проаналізували стан протидії корупції у прикордонному відомстві та окреслили першочергові завдання щодо посилення цієї роботи.
детальніше
30.03.2015
Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко здійснив перевірку організації служби в зоні АТО
Протягом минулого тижня Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко перебував в зоні проведення антитерористичної операції, де перевірив організацію служби прикордонних підрозділів. 
детальніше
23.03.2015
У Львові відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Польщі
У Львові відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Польщі Віктора Назаренка та Домініка Трача, під час якої вони обговорили питання співпраці на спільній ділянці кордону.
детальніше