Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
22.05.2017
a
a
a
09.04.2015
Голова Держприкордонслужби вручив державні нагороди учасникам громадського формування
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулись заходи з відзначення державними нагородами чотирьох добровольців козацької роти імені Т.Г. Шевченка, які у складі громадського формування «Прикордонник» проявили особисту відвагу та героїзм під час виконання завдань з охорони державного кордону.
детальніше
07.04.2015
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулося засідання колегії щодо протидії корупції
В Адміністрації Держприкордонслужби України відбулося засідання колегії, на якому проаналізували стан протидії корупції у прикордонному відомстві та окреслили першочергові завдання щодо посилення цієї роботи.
детальніше
30.03.2015
Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко здійснив перевірку організації служби в зоні АТО
Протягом минулого тижня Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко перебував в зоні проведення антитерористичної операції, де перевірив організацію служби прикордонних підрозділів. 
детальніше
23.03.2015
У Львові відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Польщі
У Львові відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Польщі Віктора Назаренка та Домініка Трача, під час якої вони обговорили питання співпраці на спільній ділянці кордону.
детальніше
23.03.2015
Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко вручив прикордоннику орден «За мужність»
15 березня Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко  відвідав у Центральному клінічному госпіталі ДПСУ військовослужбовця, який дістав поранення під час виконання завдань у зоні АТО на сході країни.
детальніше