Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
25.06.2015
Сполучені Штати Америки та Україна співпрацюють з метою зміцнення спроможності протидіяти контрабанді ядерних матеріалів
В Києві відбулася одноденна зустріч посадовців урядів США та України, на якій обидві сторони обговорили прогрес виконання двосторонньої угоди про зміцнення спроможності України щодо запобігання, виявлення та реагування на випадки контрабанди ядерних та радіоактивних матеріалів.
детальніше
18.06.2015
Представництво Європейського Союзу в Україні передало прикордонному відомству обладнання в рамках реалізації проектів міжнародно-технічної допомоги
15 червня в мобільному прикордонному загоні Державної прикордонної служби України представництво Європейського Союзу в Україні передало прикордонному відомству обладнання та технічні засоби, що були отримані в рамках реалізації проектів міжнародно-технічної допомоги.
детальніше
18.06.2015
В Ужгороді Головні прикордонні уповноважені України та Словацької Республіки обговорили питання співпраці
В Ужгороді відбулася зустріч Головних прикордонних Уповноважених України та Словацької Республіки, під час якої Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко та начальник Управління Прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії поліцейського корпусу полковник Людовіт Біро обговорили стан охорони українсько-словацької ділянки кордону, функціонування пунктів пропуску та подальший розвиток співробітництва між прикордонними відомствами.
детальніше
05.06.2015
Голова Держприкордонслужби перевірив готовність прикордонних підрозділів до виконання завдання в зоні проведення АТО
Голова Державної прикордонної служби перевірив діяльність прикордонників, які несуть службу безпосередньо в смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень.
детальніше
02.06.2015
Меморіальний камінь пам’яті загиблим прикордонникам на сході України відкрили в парку культури і відпочинку «Перемога»
Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко та Голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Ярослав Горбунов відкрили меморіальний камінь пам’яті загиблим прикордонникам. Захід відбувся напередодні Дня прикордонника в парку культури і відпочинку «Перемога».
детальніше