Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
19.11.2015
В Ужгороді відбувся товариський матч між зірками-ветеранами українського футболу та прикордонниками
В Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбувся товариський футбольний поєдинок між командами зірок українського футболу та прикордонників Закарпаття. 
детальніше
18.11.2015
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулося засідання Громадської ради
Відбулось чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби за участі Голови Держприкордонслужби,  керівників управлінської ланки центрального апарату Служби та представників від органів охорони державного кордону.
детальніше
12.11.2015
Очільники прикордонних відомств України та Литовської Республіки домовилися про подальше співробітництво
В Адміністрації Держприкордонслужби очільники  прикордонних відомств України та Литовської Республіки Віктор Назаренко та Ренатас Пожела  підписали протокол робочої зустрічі одним з пунктів якого обумовлено подальші перспективи двостороннього співробітництва. 
детальніше
10.11.2015
Державну прикордонну службу України з робочим візитом відвідала делегація Служби охорони державного кордону Литовської Республіки
В Києві відбулася зустріч Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка з Командуючим Служби охорони державного кордону МВС Литовської  Республіки Ренатасом Пожелою. В Україну литовська делегація прибула на запрошення прикордонного відомства для ознайомлення з діяльністю українських прикордонників та станом реформування Держприкордонслужби, а також налагодження подальших напрямів двостороннього співробітництва.
детальніше
04.11.2015
У Кишиневі відбулася зустріч керівників прикордонних відомств Молдови і України та засідання Консультативної ради Місії EUBAM
4 листопада відбулася робоча поїздка делегації Адміністрації Держприкордонслужби на чолі з генерал-полковником Віктором Назаренком до Молдови.
детальніше