Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
03.11.2015
«Нові прикордонники» приступили до несення служби в аеропортах «Жуляни» та «Гостомель»
До служби в аеропортах «Жуляни» та «Гостомель» приступили 156 прикордонників – учасників пілотного проекту «Нове обличчя кордону». 
детальніше
29.10.2015
Василь Серватюк: Ситуація в КПВВ складна, однак прикордонне відомство робить все, аби нормалізувати обстановку і ліквідувати черги
Ситуація, що склалася на сьогодні на двох основних контрольних пунктах в`їзду-виїзду в зоні проведення АТО, є складною, однак прикордонне відомство докладає всіх зусиль, аби нормалізувати обстановку і ліквідувати черги, які створилися сьогодні  в обидва напрямки від лінії розмежування. Проце заявив на брифінгу першийзаступник Голови Держприкордонслужби генерал-лейтенант Василь Серватюк.
детальніше
27.10.2015
Перший заступник Голови Держприкордонслужби зустрівся з учасниками проекту «Нове обличчя кордону» та заклав капсулу під 66-квартирний будинок
В Окремому контрольно-пропускному пункті «Київ», що обслуговує головні повітряні ворота України перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк зустрівся з учасниками пілотного проекту «Нове обличчя кордону».
детальніше
27.10.2015
Прикордонники Чопського та Мукачівського загонів отримали Бойові прапори
В Чопі за дорученням Президента України Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко вручив Бойові прапори військовослужбовцям Чопського та Мукачівського прикордонних загонів.
детальніше
27.10.2015
В Закарпатській області на могилах вбитих в АТО прикордонників встановили пам’ятники
У Мукачевому та Сваляві відбулися відкриття надгробних пам'ятників прикордонникам Роберту Кісу та Віктору Шепенталу. Обидва чоловіки минулого року були мобілізовані на службу до Чопського прикордонного загону.
детальніше