Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
22.05.2017
a
a
a
03.08.2015
Під час перевірки роботи контрольного пункту «Чонгар» Голова Держприкордонслужби на місці вніс зміни в технологію оформлення
Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко з робочим візитом відвідав контрольний пункт в’їзду – виїзду «Чонгар», що на адмінмежі із тимчасово окупованим Кримом.
детальніше
23.07.2015
В аеропорту Бориспіль відбулась виставка світлин про прикордонників відомої литовської художниці
В аеропорту «Бориспіль» відбулось відкриття виставки робіт литовської художниці Беати Куркуль, яка створила серії графічних зображень про прикордонників, що захищають Україну в зоні проведення АТО. 
детальніше
23.07.2015
Голова Державної прикордонної служби України дав оцінку стану протидії злочинній діяльності в Західному регіональному управлінні
У ході робочої поїздки до західного регіону Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко перевірив ефективність системи протидії протиправній діяльності, зокрема нелегальній міграції та контрабанді цигарок на ділянці відповідальності Західного регіонального управління Держприкордонслужби.
детальніше
22.07.2015
Прикордонники обговорили питання подальшої співпраці та отримали від представників Уряду США автомобільну техніку
До Окремої комендатури охорони і забезпечення Держприкордонслужби,  що знаходиться в Бортничах завітав заступник Державного секретаря США з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Вільям Броунфілд.
детальніше
09.07.2015
Колегія Держприкордонслужби розглянула стан оперативно-службової діяльності у першому півріччі 2015 року
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулося засідання колегії відомства, на якому розглядався стан оперативно-службової діяльності упродовж першого півріччя та стан протидії корупції у прикордонному відомстві.
детальніше