Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
17.12.2015
Національна академія Держприкордонслужби відзначає 23-річчя з дня заснування
У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відзначили 23-річчя заснування закладу.   
детальніше
04.12.2015
Організація ветеранів Державної прикордонної служби України провела VII звітно-виборчу конференцію
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулась VII звітно-виборча конференція Організації ветеранів Державної прикордонної служби України.
детальніше
04.12.2015
На Колегії прикордонного відомства розглянуто питання службової діяльності та відзначено військовослужбовців, які брали участь в АТО
В Адміністрації Державної прикордонної служби України пройшла Колегія відомства, на якій розглядалася низка питань оперативно-службової діяльності.
детальніше
02.12.2015
У Львові відбулася зустріч Глав прикордонних відомств України та сусідніх країн – членів ЄС
З метою реалізації ініціативи Президента України, озвученої під час зустрічі з Президентами країн Вишеградської четвірки та виконання завдань Уряду щодо активізації боротьби з контрабандою та протидії незаконній транскордонній злочинності, за пропозицією української сторони відбулася Перша зустріч керівників прикордонних відомств України та сусідніх країн – членів ЄС.
детальніше
24.11.2015
Перші заступники керівників прикордонних відомств України та Білорусі обговорили питання безпекової складової на кордоні
В Чернігові відбулася зустріч перших заступників керівників прикордонних відомств України та Республіки Білорусь генерал-лейтенанта  Василя Серватюка та генерал-майора Ігоря Буткевича.
детальніше