Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
19.09.2017
a
a
a
Умови прийняття

Умови прийняття громадян України на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби України

Прийняття громадян України на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби України на посади рядового, сержантського та старшинського складу здійснюється на підставі Законів України "Про військовий обов'язок і військову службу" та "Про Державну прикордонну службу України". Для комплектування Державної прикордонної служби України військовослужбовцями військової служби за контрактом центрами комплектування Державної прикордонної служби України здійснюється добір кандидатів.

Метою проведення заходів з добору кандидатів на військову службу за контрактом є всебічне вивчення моральних, ділових, фізичних, розумових, професійних та інших особистих якостей, соціальної поведінки й мотивації кандидатів для визначення їхньої придатності до проходження військової служби за контрактом у Державній прикордонній службі України.

Добір здійснюється з комплексним використанням медичного, фізіологічного, педагогічного та психологічного критеріїв та складається з таких видів: соціальний, медичний, професійно-психологічний, освітній ( за загальноосвітнім та професійним рівнем підготовки) та добір за станом фізичної підготовки.

Добір кандидатів на військову службу за контрактом для комплектування посад рядового, сержантського і старшинського складу здійснюється з:

  • громадян призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкову військову службу;
  • військовозобов’язаних та жінок, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років.