Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
14.09.2017
a
a
a
Розвиток прикордонної авіації

 

 

Рішенням Колегії Державної прикордонної служби України від 28 жовтня 2015 року схвалені Концепція та Програма розвитку авіації Держприкордонслужби на період до 2020 року.

 

 

 

Основною метою є створення авіаційної структури європейського типу, здатної ефективно виконувати правоохоронні функції на державному кордоні:

1. Удосконалення нормативно - правового забезпечення діяльності прикордонної авіації.

2. Утримання існуючих середніх вертольотів у стані льотної придатності та їх глибока модернізація для   продовження життєвого циклу і підвищення тактичних можливостей та експлуатаційних характеристик.

3. Подальше оновлення парку авіаційної техніки легкими патрульними літаками та вертольотами, які відповідають стандартам НАТО.

4. Удосконалення відомчої нормативно – правової бази щодо організації експлуатації та використання безпілотних авіаційних комплексів у відповідності до вимог нормативно – правових актів державної авіації України.

 

 

Завершено навчання екіпажів безпілотних авіаційних комплексів «Spectator-M» на базі заводу-виробника.З метою виконання завдань з охорони державного кордону на початку травня на базі Навчального центру Держприкордонслужби розпочато бойове злагодження екіпажів БпАК.