Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
30.09.2016
a
a
a
Подання запиту на інформацію про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну

Інформація про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну надається за письмовим запитом на інформацію (поштовим зв’язком або особисто до громадської приймальні Адміністрації Держприкордонслужби), який вимагає наявність особистого підпису.

При розгляді запиту на інформацію про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну (запит особи щодо доступу до інформації про неї) розпорядник інформації зобов’язаний встановити, що запитувач є саме тією особою, відомості про яку у нього зберігаються, з метою недопущення зловживань і отримання третіми особами інформації про особу без її згоди або не на підставі чинного законодавства.

Прохання подавати запит на інформацію про фізичну особу в письмовій формі є рекомендаційним, але у випадку запитування інформації про себе та відмови подати запит у письмовій формі, у задоволенні запиту може бути відмовлено, якщо ця інформація є конфіденційною (пункт 2 частина перша статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

Інформація про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну зберігається в базі даних «Відомості про осіб, які перетнули державний кордон України».

Перевірка інформації за базою даних «Відомості про осіб, які перетнули державний кордон України» здійснюється шляхом асоціативного пошуку за такими реквізитами:

 

  • обов'язкові реквізити – «Громадянство», «Прізвище, ім'я особи», «Дата народження» (число, місяць та рік);
  • за наявності інформації – «Вид документа» (для громадян України – паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, паспорт громадянина України, проїзний документ дитини, посвідчення особи моряка або посвідчення члена екіпажу; для іноземних громадян та осіб без громадянства – паспортний документ, що підтверджує громадянство іноземця або посвідчує особу без громадянства), «Серія, номер документа».

Для подання запиту на інформацію про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну в письмовій формі (поштовим зв’язком або особисто до громадської приймальні Адміністрації Держприкордонслужби) можна використовувати рекомендовану форму запиту на інформацію:

СКАЧАТИ РЕКОМЕНДОВАНУ ФОРМУ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАЯВНІСТЬ АБО ВІДСУТНІСТЬ СТОСОВНО ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ ТИМЧАСОВОГО ОБМЕЖЕННЯ У ПРАВІ ВИЇЗДУ З УКРАЇНИ АБО В’ЇЗДУ В УКРАЇНУ (формат PDF)

Для подання запиту на інформацію про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну особисто через громадську приймальну Адміністрації Державної прикордонної служби України (вул. Володимирська, 30, м. Київ):

  • щодня, крім вихідних, святкових та неробочих днів, з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;
  • у п’ятницю, напередодні святкових і неробочих днів – з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00.

Усі поля у формі запиту підлягають заповненню, за винятком полів, де зазначаються дані про спосіб надання відповіді на запит. У цих полях має бути зазначено щонайменше один спосіб надання відповіді на запит.