Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
22.05.2017
a
a
a
Подання запиту на інформацію про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну

Інформація про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну надається за письмовим запитом на інформацію (поштовим зв’язком або особисто до громадської приймальні Адміністрації Держприкордонслужби), який вимагає наявність особистого підпису.

При розгляді запиту на інформацію про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну (запит особи щодо доступу до інформації про неї) розпорядник інформації зобов’язаний встановити, що запитувач є саме тією особою, відомості про яку у нього зберігаються, з метою недопущення зловживань і отримання третіми особами інформації про особу без її згоди або не на підставі чинного законодавства.

Прохання подавати запит на інформацію про фізичну особу в письмовій формі є рекомендаційним, але у випадку запитування інформації про себе та відмови подати запит у письмовій формі, у задоволенні запиту може бути відмовлено, якщо ця інформація є конфіденційною (пункт 2 частина перша статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

Інформація про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну зберігається у відповідній базі даних системи «Гарт-1».

Перевірка інформації за відповідними базами даних здійснюється шляхом асоціативного пошуку за такими обов’язковими реквізитами: «Громадянство», «Прізвище, ім’я особи», «Стать», «Дата народження» (число, місяць та рік), «Вид документа», «Серія, номер документа».

При цьому інформація за реквізитом «Прізвище, ім’я особи» вводиться:

  • для  громадян України – тільки українськими літерами;
  • для громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь –  латинськими або російськими літерами;
  • для іноземців та осіб без громадянства інших держав – тільки
  • латинськими літерами.

Для забезпечення всебічної перевірки та уникнення непорозумінь під час ідентифікації особи (у випадку повного співпадіння обов’язкових реквізитів) пропонується додавати до запиту на інформацію копії документів (для громадян України – паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, паспорт громадянина України, проїзний документ дитини, посвідчення особи моряка або посвідчення члена екіпажу; для іноземних громадян та осіб без громадянства – паспортний документ, що підтверджує громадянство іноземця або посвідчує особу без громадянства).

Для подання запиту на інформацію про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну в письмовій формі (поштовим зв’язком або особисто до громадської приймальні Адміністрації Держприкордонслужби) можна використовувати рекомендовану форму запиту на інформацію:

СКАЧАТИ РЕКОМЕНДОВАНУ ФОРМУ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАЯВНІСТЬ АБО ВІДСУТНІСТЬ СТОСОВНО ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ ТИМЧАСОВОГО ОБМЕЖЕННЯ У ПРАВІ ВИЇЗДУ З УКРАЇНИ АБО В’ЇЗДУ В УКРАЇНУ (формат PDF)

Для подання запиту на інформацію про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну особисто через громадську приймальну Адміністрації Державної прикордонної служби України (вул. Володимирська, 30, м. Київ):

  • щодня, крім вихідних, святкових та неробочих днів, з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;
  • у п’ятницю, напередодні святкових і неробочих днів – з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00.

Усі поля у формі запиту підлягають заповненню, за винятком полів, де зазначаються дані про спосіб надання відповіді на запит. У цих полях має бути зазначено щонайменше один спосіб надання відповіді на запит.

Довідково: запити розглядаються у відповідності та строки передбачені Законом України «Про захист персональних даних», оскільки запитувана інформація містить персональні дані та не регулюється Законом України «Про доступ до публічної інформації».