Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Фотогалерея
a
a
a
22.08.2017
Голова Держприкордонслужби привітав учасників парадного розрахунку відомства із Днем Незалежності України

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал зустрівся із учасниками парадного розрахунку Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького і привітав всіх присутніх із Днем прапору України та 26-ю річницею Дня Незалежності України.

«Хочу привітати вас та подякувати всьому особовому складу парадного розрахунку за плідну, самовіддану працю. Для нас усіх це свято має особливе значення. Адже прикордонники одні з тих, хто не словом, а ділом щодня відстоює суверенітет та незалежність нашої країни» – розпочав свою промову Петро Цигикал, після того, як пролунав державний Гімн України.

Також очільник відомства висловив впевненість, що кожен з присутніх гідно представить Держприкордонслужбу 24 серпня, під час проведення параду і докладе максимум зусиль для того, щоб «зелені берети», як і завжди, були кращими.

Під час урочистостей, які відбулись в Окремій комендатурі охорони і забезпечення Держприкордонслужби генерал-лейтенант Петро Цигикал вручив кращим військовослужбовцям відомчі відзнаки та нагороди.

Відмітимо, що 24 серпня на День Незалежності головною площею країни крокуватимуть 280 прикордонників. Вони представлятимуть 2 парадні розрахунки, які демонструватимуть розвиток та сьогодення прикордонного відомства. До речі, у цьому році парад буде особливим. Адже вперше в історії держави, разом із українськими військовослужбовцями строєвим маршем крокуватимуть ще 10 іноземних підрозділів.