Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
20.09.2017
a
a
a
Петро Цигикал під час роботи в районі АТО анонсував створення нового регіонального управління

В рамках робочої поїздки по підрозділах, що виконують завдання в зоні проведення АТО, Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал перевірив організацію служби на ділянці відповідальності Краматорського прикордонного загону.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» очільник прикордонного відомства перевірив службу прикордонних нарядів на лінії розмежування, проінспектував місця несення служби персоналу на контрольних постах першого рубежу, а також поспілкувався з подорожуючими громадянами.

З поміж іншого група Адміністрації Держприкордонслужби вивчає можливість розгортання на базі окремого військового відділу «Краматорськ» регіонального управління.

«Це дозволило б підвищити ефективність діяльності наших підрозділів в зоні АТО і рівень взаємодії із Збройними силами України та іншими правоохоронними органами», - зазначив Петро Цигикал. Таку перспективу Голова Держприкордонслужби обговорив із Головою Донецької військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським.

В оперативно-військовому відділі «Краматорськ» керівник відомства нагородив 11 військовослужбовців прикордонного загону відомчими та державними відзнаками, серед яких 5 медалей «За участь в антитерористичній операції».

«Вами пишається Служба, вами пишається народ України», - зазначив Петро Цигикал, вітаючи прикордонників.