Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
11.08.2017 15:31
Європейські Дні Добросусідства

Сьогодні о 12 годині на ділянці відділу «Грабове» Луцького загону запрацював тимчасовий пункт пропуску «Адамчуки» (Україна)-«Збереже» (Республіка Польща) в рамках проведення з 11 по 15 серпня «Європейських Днів Добросусідства». 

Вже традиційно, не один рік поспіль, в кінці літа на українському-польському кордоні проводяться ці заходи. Мета їх проведення єдина –  це розвиток українсько-польської співпраці органів місцевого самоврядування та мешканців прикордоння в атмосфері взаємної довіри, просування природничо-туристичних об’єктів Полісся шляхом організації активних форм відпочинку. Дні Добросусідства залишаються бути соціально значимим для простих людей, у яких є можливість більш познайомитись з культурою сусідньої країни та популяризувати свою.

Європейські Дні Добросусідства з кожним роком стають усе більш популярними з обох боків кордону. Минулого року понтонний міст перетнули близько 50 тисяч осіб. Це майже вдвічі більше, ніж попереднього року.

Отже з кожним роком даний захід набуває все більшого масштабу, а  українсько-польські відносини продовжують міцніти.

Як і в минулі роки, Європейські Дні Добросусідства розпочались з урочистого відкриття понтонного мосту через річку Західний Буг. В подальшому захід супроводжував Надбужанський ярмарок. В ці дні також всі бажаючі зможуть прийняти участь у різноманітних культурно-мистецьких  та  спортивних заходах.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати