Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
06.08.2017 09:51
Прикордонники виявили 4 іноземців за порушення правил перебування та не пропустили 13 потенційних нелегальних мігрантів з Індії

Минулої доби в рамках спільних профілактичних заходів «Мігрант» оперативні співробітники Держприкордонслужби, Нацполіції та представники Державної міграційної служби виявили 4 іноземців, які порушили правила перебування в Україні.

В результаті проведення спільних заходів в м. Житомир виявлено 2 громадян Азербайджану, на яких складено протоколи за ст. 203 КупАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), а їх справи скеровано до суду.

А в м. Вінниця за аналогічні правопорушення затримано 2 громадян Анголи. Співробітниками ДМС України на них також складено протоколи за ст. 203 КупАП та прийнято рішення про примусове видворення з території України.

Крім того, прикордонники Одеського загону в пункті пропуску «Одеса-авіа» учора ввечері не пропустили в Україну 13 громадян Індії. Іноземці прилетіли рейсом «Дубаї (ОАЕ) – Одеса», однак під час заходів прикордонного контролю не змогли підтвердити мети своєї поїздки в нашу країну. Наразі іноземців, як потенційних незаконних мігрантів, буде повернуто зворотнім рейсом.

Варто нагадати, що тільки за перше півріччя 2017 року співробітники Держприкордонслужби не пропустили в Україну майже 2 тисячі потенційних незаконних мігрантів.

 

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати