Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
05.01.2017 13:04
Прикордонники Білгород-Дністровського загону виявили 4 порушників на кордоні з Молдовою

Учора ввечері біля кордону з Молдовою прикордонники відділу «Лиманське» Білгород-Дністровського загону затримали двох порушників кордону.

Невідомих осіб, які прямували пішки в обхід пункту пропуску «Градениці», помітили за допомогою тепловізора на напрямку молдовського н.с. Незавертайлівка та українського н.п. Градениці. Прикордонники зупинили порушників неподалік лінії державного кордону. 

В подальшому порушники були затримані, ними виявилися громадяни Республіки Молдова 16 та 19 років, які пояснювали правоохоронцям, що нібито заблукали. Варто зазначити, що цих «мандрівники» вже затримували прикордонники відділу «Кучурган» влітку минулого року, і також за незаконний перетин кордону.

Крім того, учора в пункті пропуску «Кучурган» прикордонники виявили двох громадян Республіки Молдова, які намагалися потрапити на територію України, використовуючи частково підроблені паспортні документи. Громадян у встановленому порядку притягнуто до відповідальності та відмовлено у пропуску на територію нашої країни, а паспортні документи вилучено.

 

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати