Прикордонниця взяла золото на Kharkiv Trail Half Marathon 2021

НАЗАД
25 липня 2021 12:10

Перемогу прикордонники присвячують старшому прапорщику Горчаку Григорію, який цього дня в 2014 році прикриваючи своїм тілом побратима трагічно загинув. Слава Героям!

Сьогодні військовослужбовці Східного регіонального управління та Харківського прикордонного загону взяли участь в напівмарафонському забігу по бездоріжжю Kharkiv Trail Half Marathon 2021.

Забіг проводився в Харківському лісопарку. Маршрут руху здебільшого був прокладений по лісистій місцевості. Складність змагань полягала у наборі вистоти: напівмарафонська дистанція склала 550 метрів, а «сімка» в підйомі включила 180 метрів. На дистанції в 7 км брали участь понад 90 учасників. 45 бігунів підкоряли дистанцію у 21,1 км. Полковник Володимир Дроздов успішно здолав дистанцію у 21,1 км за 2 години 04 хвилини, старший сержант Наталія Мусієнко фінішувала першою на дистанції в 7 км показавши результат 33 хвилини 54 секунди.

«Це було не просто, але захопливо! Такий формат бігу варто спробувати!», - поділився враженнями Володимир після забігу.

«Системні тренування в поєднанні з комплексними вправами допомогли здобути бажаний результат», - говорить Наталія.