Золото та срібло виборов прикордонник на Кубку України з гирьового спорту

НАЗАД
17 жовтня 2021 09:03

Військовослужбовець Волинського прикордонного загону здобув перше та друге місця на Кубку України з гирьового спорту

Змагання проходили на Тернопільщині. Близько сотні спортсменів з усієї країни боролися за звання кращих у своїх категоріях. Молодший сержант Назарій Квашук, який проходить службу на відділі «Амбуків», що охороняє українсько-польську ділянку кордону, на чемпіонаті представляв Волинь. Хлопець змагався у ваговій категорії понад 95 кілограмів.

Назарій виконав 126 поштовхів, показавши відмінний результат та здобувши перше місце серед юніорів й друге у віковій категорії «дорослі».

Зауважимо, що цього разу прикордонник виконав норматив кандидата в майстри спорту України з гирьового спорту.