Вдалий старт на турнірі з футболу для прикордонників Краматорського загону

НАЗАД
17 сiчня 2022 13:41

Футбол взимку? Чому б ні! Досить прохолодна та сніжна погода не заважає прикордонникам займатись спортом.

Футбольна команда «Прикордонник», що складається з військовослужбовців Краматорського загону, тренується і грає в будь-яку пору року.

Цими вихідними наші футболісти розпочали змагання у Відкритому зимовому чемпіонаті Донецької області з футболу, організованому Асоціацією футболу Донецької області. На полі краматорського стадіону «Прапор» прикордонники зустрілись з командою «Legion XXI» з міста Краматорська.

«Зелені берети» досить швидко відкрили рахунок, але згодом пропустили прикрий гол у відповідь. Однак, наприкінці першого тайму змогли зібратись і пішли на перерву, виграючи 2:1.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі. Суперники прикордонників намагались вирвати нічию, але на останніх хвилинах пропустили ще один м’яч.

У підсумку – перемога ФК «Прикордонник» 3:1.