Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
05.12.2017 16:13
(ВІДЕО) В Ужгороді стартував Чемпіонат Держприкордонслужби з волейболу

18-й чемпіонат Державної прикордонної служби України з волейболу розпочався сьогодні у місті Ужгород.

У змаганнях беруть участь 12 кращих команд з усіх регіонів нашої країни, а це – 94 спортсмени, серед яких 1 майстер спорту України, 8 кандидатів у майстри спорту України та 8 спортсменів першого спортивного розряду.

Спортивне свято відкрив Голова спортивного комітету  Держприкордонслужби Микола Подоляк. На захід було запрошено начальника управління молоді і спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Віталія Ерфана, керівництво Чопського прикордонного загону та Західного регіонального управління Держприкордонслужби. Гостей свята привітали відомий хореографічний колектив «Арабеск» та оркестр Управління внутрішніх справ у Закарпатській області.

Протягом трьох днів прикордонники боротимуться за першість своїх команд у спортивному комплексі «Юність». Бадьорий дух, високі стандарти підготовки та відмінна фізична підготовка військових уже свідчать про те, що змагання будуть цікавими, а боротьба запеклою. 7 грудня стане відомо, яка ж саме команда виборе першість Держприкордонслужби з волейболу та у який прикордонний загін поїде кубок Держприкордонслужби.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати