Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
17.02.2017 10:21
(ВІДЕО) В «Шегинях» чоловік спробував перевантажити майже 3,3 тисячі пачок сигарети в автівку, яка вже пройшла контроль

Майже 3,3 тисячі пачок контрабандних сигарет виявили прикордонники Мостиського загону спільно з представниками фіскальної служби та попередили спробу їх перевантаження в іншу автівку для подальшого переміщення через кордон.

За оперативною інформацією про можливу спробу переміщення сигарет, співробітники Держприкордонслужби направили на поглиблений огляд мікроавтобус «Фіат», який прямував в Польщу через пункт пропуску «Шегині». За кермом автівки знаходився 42-річний житель Львівщини. У ході огляду транспортного засобу чоловік спробував непомітно перевантажити в інший автомобіль марки «Рено», що вже пройшов контроль  сумки з понад 3 тисячами пачок сигарет. Відносно двох водіїв були складені протоколи про порушення режиму в пункті пропуску. Конфіскат передали представникам фіскальної служби.

За минулу добу прикордонники ще в п’ятьох випадках вилучали в пунктах пропуску приховані тютюнові вироби. Близько 600 пачок сигарет прикордонники та представники митниці виявили в пункті пропуску «Ягодин». Сигарети двоє водії ховали в салоні та під запасним колесом автівок. Також майже 400 пачок сигарет співробітники Держприкордонслужби знайшли в транспортних засобах, які перетинали пункти пропуску  «Устилуг»,  «Грушів» та «Дякове». При цьому в останньому, 100 пачок тютюнових виробів прикордонники знайшли у рулоні теплоізоляційного матеріалу. Їх там приховав 46-річний громадянин Румунії, який прибув у пункт пропуску автомобілем «Опель».

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати