Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
09.01.2017 10:51
(ВІДЕО) В Одеській області завершилася рятувальна операція з визволення зі снігового полону транспортних засобів

Вчора ввечері на Одещині завершилася рятувальна операція з визволення зі снігового полону транспортних засобів. Нагадаємо, що декілька днів тому через складні погодні умови у затори на дорогах в районі н.п. Кирнички, на дорозі Одеса – Рені, в 45 км від  м. Ізмаїл потрапила велика кількість автотранспорту.

Для проведення невідкладних робіт і ліквідації надзвичайних подій були залучені не лише підрозділи ДСНС та служби автомобільних доріг, до них також долучилися військовослужбовці Держприкордонслужби України. Від Ізмаїльського прикордонного загону було відряджено 3 вантажні автомобілі КрАЗ із продуктами харчування, паливом та теплими речами. 

Загалом силами спільної рятувальної операції врятовано близько 200 осіб та більше 50 транспортних засобів, які потрапили на дорогах у сильні хуртовини та снігові замети.

Рухаючись до заблокованих автомобілів представники спільної рятувальної операції надавали допомогу всім учасникам дорожнього руху, які потрапили в сніговий полон. Зокрема у населеному пункті Холмське прикордонники допомогли пасажирам застряглого рейсового автобусу, людям роздали теплі речі та здійснили дозаправку транспортного засобу.

Діставшись до транспортних засобів, які застрягли в снігових заметах в районі н.п. Кирнички, спільна група рятувальників розпочала роботи по їх звільненню. Згодом, після розчищення снігоприбиральними машинами, яким постійно забезпечувався підвіз пального, дороги, було сформовано колону, що вирушила до Ізмаїла. В колоні разом з рятувальною технікою рухалися 2 рейсових автобуси та 50 легкових автомобілів.

Вчора ввечері колона дісталася міста.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати