Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
21.09.2017 15:28
(ВІДЕО) В «Іграх Нескорених» у Торонто візьме участь прикордонник Віктор Шинкарук

Незабаром у канадському місті Торонто розпочинаються INVICTUS GAMES («Ігри Нескорених»), що є масштабними міжнародними змаганнями для поранених військових та ветеранів. У цих змаганнях Україна буде представлена вперше і окрім нашої країни у них візьмуть участь збірні ще з 16 країн. У період з 24 по 30 вересня ігри об’єднають понад 550 поранених бійців.

«Ігри Нескорених» проводять у 12 адаптивних спортивних дисциплінах, серед яких плавання, стрільба з лука, легка атлетика, веслування на тренажері, пауерліфтинг та велоспорт на шосе.

До складу збірної увійшли 15 спортсменів-ветеранів та діючих військовослужбовців, які сьогодні відлетіли з «Борисполя». Разом з ними до Канади вирушили і 11 нескорених з резерву, серед яких і один прикордонник.  

Мова йде про прикордонника Віктора Шинкарука, який попри поранення і далі продовжує службу у Держприкордонслужбі. Нині він працює на кафедрі фізичної підготовки та особистої безпеки у Національній академії Держприкордонслужби та передає свій досвід молодим курсантам.

Сам прикордонник про участь у змаганнях розповідає: «Дуже випадково дізнався про ці змагання. Перш за все я подивився на досвід минулих років, що було на змаганнях в Орландо, в Лондоні. Подивися відео змагань і у мене з`явилося бажання більше займатися, щоб на відборі змагань перемогти і потрапити в основний склад збірної команди. Під час цих змагань брав участь у плаванні і у веслуванні на тренажері. З плавання, на жаль,  зайняв друге місце і з веслування - також друге місце. Тому трошки мені не вистачило, щоб потрапити в основний склад. Отож зараз я знаходжусь в резерві. Але, як відомо, резерв теж виїжджає в Торонто для підтримки наших хлопців, створення для них відповідної атмосфери, аби вони показали свою силу, витривалість і мужність та гідно представили Україну на цих змаганнях, а у разі чого -  і підставити своє плече».

Віктор Шинкарук отримав мінно-вибухове осколкове поранення ноги у 2014 на Луганщині. Сталося це під час обстрілу відділу прикордонної служби «Мілове». Як відомо, цей відділ знаходиться близько до території Російської Федерації, зокрема на вулиці Дружби народів, яка прилягає до населеного пункту на території Росії. Тоді Віктор у складі групи прибув для обстеження прикордонного підрозділу після обстрілу, під час якого спрацював вибуховий пристрій.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати