Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
18.03.2017 09:46
У пункті пропуску та на адмінмежі прикордонники виявили набої та пістолет

Учора, в пункті пропуску «Плетенівка» прикордонники Харківського загону спільно з працівниками фіскальної служби, виявили приховані в особистих речах громадянина України набої.

Так, під час проходження прикордонно-митного контролю, на 51-річного громадянина, який прямував до України, відбулося спрацювання службового собаки, натренованого на пошук зброї та боєприпасів. В ході подальшого огляду, спільна оглядова група виявила в сумці серед особистих речей 7 набої 12 калібру.

Наразі, набої вилучено та передано співробітникам Національної поліції. Тривають подальші процесуальні заходи.

Крім того, минулої доби прикордонники Бердянського загону разом із представниками фіскальної служби завадили переміщенню пістолету через адмінмежу із тимчасово окупованим Кримом.

Учора, до контрольного пункту «Чонгар» на автомобілі «Mersedes» прибув 58-річний громадянин України. Рухався наш співвітчизник до окупованого Криму. Під час здійснення прикордонно-митного контролю автівки, спрацювала спеціально натренована службовий собака. Як результат, в особистих речах українця спільною оглядовою групою виявлено  револьвер під патрон Флобера та 9 набоїв до нього.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати