Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
13.11.2017 13:05
У «Ягодині» та «Гоптівці» службові собаки допомогли виявити марихуану

Учора на українсько-польському та українсько-російському кордоні прикордонники Луцького та Харківського загонів виявили в двох транспортних засобах наркотичні речовину. В обох випадках спрацювали службові собаки, які натреновані на пошук наркотиків.

У пункті пропуску «Ягодин» прикордонники Луцького загону виявили за інформацією оперативних підрозділів Північного регіонального управління Держприкордонслужби наркотики у громадянина України, який їхав автомобілем «Крайслер» польської реєстрації як пасажир. Аби перемістити наркотики до Польщі, чоловік приховав пакунок з марихуаною в підкладці куртки.

Слідчим відділом УСБУ у Волинській області за направленим прикордонниками повідомленням про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 305 ККУ «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів», відомості внесено до ЄРДР.

А ще один наш співвітчизник намагався перетнути кордон рейсовим автобусом у пункті пропуску «Гоптівка» та потрапити з наркотиками до Росії. Він поклав пакунок з «травичкою» у кишеню куртки. Наразі наркотики вилучено та повідомлено відповідні правоохоронні органи. 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати