Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
20.04.2017 11:50
Прикордонники за базою даних Інтерполу затримали розшукуваних громадян Молдови та України

Двох злочинців виявили та арештували протягом доби співробітники Держприкордонслужби за базою даних Інтерополу.   

Так, сьогодні вночі в пункті пропуску «Бориспіль» відбулося спрацювання бази даних стосовно громадянки Молдови.  Жінку розшукували молдовські правоохоронні органи з метою арешту за шахрайство.

А в пункті пропуску «Нові Яриловичі» прикордонники Чернігівського загону виявили за базою даних Інтерполу громадянина України. Жителя міста Шостка розшукували правоохоронці Сумщини з метою арешту за ч.3 185 ККУ(крадіжка). 

Про виявлених правопорушників поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м. Київ.  Затриманих передано співробітникам Національної поліції.

Варто зазначити, що  співробітники Держприкордонслужби під час заходів прикордонного контролю активно користуються базою даних Інтерополу. Це дає можливість майже щоденно на кордоні викривати правопорушників, які знаходяться у міжнародному розшуку за злочини, вчинені як за межами України, так і всередині.

Загалом з початку  підключення до бази даних Інтерполу – з 28 серпня 2015 року – реалізовано понад 3,4 тисячі спрацювань, у тому числі виявлено 2,6 тисяч осіб, 147 викрадених транспортних засобів та понад 700 викрадених або втрачених паспортних документів.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати