Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
18.04.2017 09:45
Прикордонники виявили за базою даних Інтерполу громадянина з викраденими документами та два транспортні засоби

Громадянина України, який знаходився в міжнародному розшуку, зупинили вчора прикордонники Луцького загону в пункті пропуску «Пулемець». Під час проведення заходів прикордонного на документи одного з чоловіків спрацювала база даних Інтерполу. В ході встановлення обставин було з’ясовано, що документи українця значаться як втрачені або викрадені. Співробітники Держприкордонслужби вилучили документ встановленим порядком та проінформували представників Національної поліції. Громадянину у перетині державного кордону відмовлено.

Також учора прикордонники Чернігівського та Львівського загонів виявили в пунктах пропуску два транспортні засоби білоруської та української реєстрації, які за базою даних Інтерполу знаходяться у розшуку як викрадені. Напівпричіп вантажного автомобіля «Івеко» 2009 року випуску та автомобіль «БМВ» 1998 року випуску прикордонники зупинили в пунктах пропуску «Нові Яриловичі» та «Рава-Руська».

В обох випадках поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м. Київ. Транспортні засоби передали до Національної поліції.

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати