Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
16.02.2017 12:26
Прикордонники виявили в українця і латвійця наркотичне «зілля» та галюциногенні гриби

Учора в пункті пропуску «Порубне» прикордонники Чернівецького загону спільно із працівниками фіскальної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичні речовини.  

Так, під час здійснення прикордонного контролю в пункті пропуску на громадянина Латвії, який прямував з Румунії в Україну пішки, спрацювала службова собака Аза, натренована на пошук наркотиків.

Як результат, в ході проведення поглибленого огляду особистих речей 30-річного латвійця, було виявлено пакунок із речовиною рослинного походження, попередньо, марихуаною. Крім того, у пакунку були виявлені сушені гриби, за словами іноземця, галюциногенні.

Наразі стосовно переміщення заборонених речовин іноземцю доведеться давати пояснення представникам відповідних правоохоронних структур.

А на Одещині, за інформацією оперативних підрозділів Південного регіонального управління, прикордонники Подільського загону спільно зі співробітниками Національної поліції виявили наркотичну речовину в прикордонному смт Захарівка.

Поліетиленовий пакет з наркотичною речовиною вагою понад 40 грамів правоохоронці знайшли у нашого співвітчизника під час проведення особистого огляду.

Наразі «зілля» вилучено співробітниками Національної поліції. Триває експертиза. 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати