Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
12.01.2017 10:32
Прикордонники виявили понад 4 тисячі пачок сигарет на «зеленому кордоні» та в пунктах пропуску

Держприкордонслужба продовжує проводити активні заходи по виявленню правопорушень та протидії контрабандній діяльності на «зеленому кордоні», а також в пунктах пропуску.

Так, учора на Буковині, отримавши оперативну інформацію про можливу протиправну діяльність, прикордонники Чернівецького загону організували заходи з недопущення переміщення контрабандних товарів через державний кордон. Як результат, прикордонники відділу «Нижні Петрівці» виявили 9 пакунків з тютюновими виробами. В подальшому 4 тисячі пачок виявлених сигарет передано представникам ДФС у Чернівецькій області.

Крім того, у пунктах пропуску «Ягодин», «Краковець» та «Рава-Руська» у трьох транспортних засобах прикордонники Луцького, Мостиського та Львівського загонів виявили контрабандні вироби. В двох легкових автомобілях  «Форд» та мікроавтобусі «Опель», які прибули під керуванням громадян України, прикордонники виявили тайники з тютюном. Вони були знайдені в салоні, в конструктивних особливостях дверцят та під заднім сидінням і килимками автівок. У такий спосіб наші співвітчизники намагалися перевезти через кордон 180, 98 та 200 пачок курива відповідно. Контрабандні товари вилучено встановленим порядком. В одному випадку разом із товаром було вилучено і автомобіль.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати