Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
18.06.2017 09:13
Прикордонники на адмінмежі виявили наркотичні, психотропні речовини та препарати для знищення шкідників

Прикордонники разом із представниками фіскальної служби у контрольному пункті «Чонгар» у двох громадян України виявили наркотичні та психотропні препарати, які вони незаконно намагались перемістити через адмінмежу.

Так, учора в контрольний пункт «Чонгар» у пішому порядку прибув громадянин України, який прямував до окупованого Криму. Під час проходження перевірки в речах громадянина спільна оглядова група виявила медичний препарат «неофілін» з вмістом речовини психотропної дії у кількості 100 таблеток.

В іншому випадку - громадяни України, який також прямував до анексованого Криму, намагався перемістити 8 ампул з невідомою речовиною та 5 пакунків з речовиною сіро-зеленого кольору, схожою на канабіс.

В обох випадках прикордонники встановленим порядком повідомили представників Національної поліції.

Крім того, прикордонники Херсонського загону в КПВВ «Чаплинка» виявили препарати для знищення шкідників. Водій, громадянин України, сховав під задньою панеллю автомобіля «БМВ» 440 пакетів цих препаратів. Співробітниками ДФС разом з препаратами вилучено і автомобіль. Сума їх оцінки встановлюється.

 

 

 

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати