Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
10.01.2017 11:24
Прикордонники на Буковині затримали контрабандистів з сигаретами

Учора на кордоні з Румунією у результаті спільних дій прикордонників відділу «Красноїльськ» та мобільної прикордонної застави «Чернівці» вдалося затримати осіб, які планували перемістити сигарети по той бік кордону.

Спочатку охоронці кордону виявили одну особу, яка приховано спостерігала за прикордонними нарядами. Ще двох ймовірних спільників прикордонники затримали згодом. Помітивши охоронців кордону вони спробували втекти, покинувши свої ноші. Проте спроба була невдалою, за кілька сотень метрів втікачів зупинила група реагування, яка  для їх затримання здійснила попереджувальний постріл вгору.  

Затримані, які назвалися громадянами України, жодних документів при собі не мали. В ході огляду особистих речей в одного із них було виявлено дві радіостанції, що свідчить про організовану підготовку до протиправної діяльності.

В подальшому на трьох правопорушників були складені адміністративні протоколи  за спробу порушення державного кордону, злісну непокору та за порушення прикордонного режиму. Виявлені сигарети «Марбле» буде передано співробітникам ДФС.

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати