На чемпіонатах Європи з боксу та легкої атлетики спортсмени-прикордонники здобули «золото» та «бронзу

НАЗАД
26 червня 2017 15:38

Cпортсмени-прикордонники не зупиняються на своїх спортивних досягненнях. Нещодавно в м. Харкові за підсумками змагань чемпіонату Європи з боксу представники прикордонного відомства завоювали дві нагороди.

Так, спортсмен-інструктор спортивної команди Олександр Хижняк у ваговій категорії до 75 кг продемонстрував фантастичний бокс у фіналі проти спортсмена з Азербайджану та здобув золоту медаль. А ще один спортсмен-інструктор Дмитро Замотаєв у ваговій категорії до 52 кг виборов бронзову нагороду.

Варто зазначити, що у командному заліку збірна команда України посіла перше місце.

Крім того, з 23 по 25 червня в м. Лілль (Франція) був проведений командний чемпіонат Європи з легкої атлетики.

Представники спортивної команди Державної прикордонної служби України Єлизавета Бризгіна та Христина Стуй вибороли бронзові нагороди у естафеті 4x100м.