Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
11.01.2017 13:13
На Сумщині прикордонники спільно з СБУ завадили спробі відновлення каналу нелегального переміщення осіб через державний кордон

Учора на Сумщині військовослужбовці Держприкордонслужби спільно зі співробітниками СБУ попередили спробу відновлення каналу нелегального переміщення осіб через державний кордон України.

У ході проведення спецоперації спільна міжвідомча група на околиці Охтирки затримала двох чоловіків та нелегала – громадянина однієї з країн Закавказзя, якому зловмисники допомогли незаконно потрапити на територію України поза встановленими пунктами пропуску. 

Встановлено, що дані особи є поплічниками росіянина, який здійснював незаконне переправлення осіб через державний кордон України і був затриманий днями прикордонниками Сумського загону та співробітниками СБУ на напрямку між російським населеним пунктом Прилісся та українським Тур’я.

Наразі триває досудове розслідування в рамках кримінального провадження за ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати