Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
15.06.2017 16:37
На Одещині очільники прикордонних відомств України та Угорщини взяли участь у відкритті відділу прикордонної служби «Південний»

Сьогодні на Одещині відкрито оновлений відділ прикордонної служби «Південний» Одеського прикордонного загону.

У церемонії відкриття взяли участь Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко, заступник начальника поліції – головний директор охорони правопорядку Угорщини Жолт Халмоші, який нині перебуває на Одещині, та начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Сергій Косік й інші представники місцевих органів влади.

На початку відкриття відділу Голова Державної служби України Віктор Назаренко разом з усіма присутніми хвилиною мовчання вшанували пам’ять прикордонників, які першими зустріли ворога  та загинули захищаючи Україну три роки тому.

Виступаючи перед присутніми очільник прикордонного відомства  відмітив, що  «Основним пріоритетом для нас нині є забезпеченість усім необхідним та належними умовами несення служби персоналу. І відкриття сьогодні оновленого відділу прикордонної служби – яскраве цьому підтвердження. Адже нас чекає виконання ще багатьох завдань. Головними з них - є протистояння  Росії,  боротьба з транскордонною злочинністю, безпека мореплавства та кордону. А також спрощення контрольних процедур та створення комфортних умов для подорожуючих, особливо у рамках отримання Україною безвізу».

Голова подякував всім, хто брав участь у відбудові, особливо  керівництву і персоналу адміністрації морського порту «Південний» за співпрацю й надану допомогу в облаштуванні підрозділу, реконструкція якого проводилось з вересня минулого року.   

Відтепер відділ «Південний» – це добре оснащений, багатофункціональний підрозділ, у якому створено належні умови несення служби за європейськими стандартами.

В ході відкриття відділу Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко також презентував начальнику поліції – головному директору охорони правопорядку Угорщини Жолту Халмоші новинки та засоби охорони державного кордону. Зокрема на заході був представлений безпілотник українського виробництва, який буде використовуватися в охороні рубежів.

 

Довідково:

Відділ прикордонної служби «Південний» створений у листопаді 2007 року. Загальна ділянка відповідальності відділу складає 23,5 кілометри, з яких 20,5 км. – по береговій лінії і 3 км. - по морському узбережжю. Територіально вона знаходиться в межах Лиманського району Одеської області.

Прикордонний контроль здійснюється в пункті пропуску для міжнародного морського вантажного сполучення «Морський торгівельний порт «Южний» та пункті контролю «Визирка».

В середньому пропускна спроможність кожного з них – до 200 осіб та 7 суден на добу.

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати